Skocz do zawartości

Stary Kisielin


smuut
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale rozumiem, że w Poznaniu śmigałeś i coś tam już potrafisz? (chciałbym powalczyć o dobre miejsce) Ja bym się może podłączył, jeśli dostanę urlop. Masz trzecią osobę czy nie - może bym kogoś szybkiego załatwił. Osobiście kondycji nie mam ale liczę na częste zmiany:)

 

Matmax - przecież bardzo daleko nie masz. Ja sam jak coś bym leciał z Poznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamte strony się jeszcze nie zapuszczałem, poza tym na Poznań by mnie nie wpuścili ;-)

Latałem na Slovaki, na Hungaro i w Brnie. Coś tam się kulam... Tempo około 8-10 sekund wolniejsze od Kosy i Paska. Na Fun Cupach koło 15 miejsca w najszybszej grupie. Gorzej z kondycją...

 

Nie mam trzeciej osoby. Jak kogoś masz to daj znać. Chyba że ktoś z forum chętny...?

Edytowane przez Luku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że to jest Stary Kisielin Zielona Góra ? Jak tak to mam około 270km więc nie jest źle. Do Poznania sam od ewentualnie z Tobą.

Szkoda że to jest poniedziałek wtorek, mam tylko 6 dni urlopu więc... ale trochę korci, mogłaby być fajna przygoda z tym wyścigiem.

Dzień przed są treningi wolne więc można zapoznać się z torem.



każdy po 20 minut w ciągu jednej godziny myślę że do ogarnięcia z kondycją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pojechał tylko na wtorek. Myślę, że nawet po 10 minut wyjdzie korzystniej. Jak się ogarnie szybko zmianę zawodnika to nie zajmie więcej jak dziesięć sekund a będąc zmęczonym i robiąc dodatkowe 10 kółek dwie sekundy wolniej traci się 20 sekund.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na 99% raczej nie ogarnę tematu logistycznego i kasowego, tym bardziej że jadę na SD na 21.08 na dodatek opony mam trochę dojechane, nie znam toru i w razie "W" jak będę słaby nie chcę Wam robić wstydu.:) Za dużo niewiadomych za mało czasu, tym bardziej, że heniek potrzebuje szybkich, pewnych zawodników :) aczkolwiek mocno kusząca propozycja :) Forumowy Monster Leszno trochę śmiga na Kisielinie więc można go popytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matmax bez przesady z tymi szybkimi, chodzi o to żeby nie trafił się ktoś pierwszy raz tor widzi na oczy:), ja sam mistrzem nie jestem.

Kółko to 50s. jak jesteś super szybki, minuta jak wolny. I nie 6h ale wyjdzie po dwie na osobę więc nie będzie tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te 450zł na trzech to jest na dwa dni ?

heniek dzisiaj jadę do Bydgoszczy może będziesz ? Wyjątkowo do końca miesiąca treningi na tym obiekcie od 17 do 20, nie tak jak ostatnio od 16 do 19, przed chwilką dzwoniłem. heniek, a byłeś w Bydgoszczy ? pisałeś w lipcu że planujesz pojechać ? Jakie Ty masz moto ? To że brzydki ;) to wiem ale jaka marka? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Jakie 2 dni, 2 godziny w dniu "wyścigu" i trochę jeżdżenia w w dzień poprzedzający.

Za 450 zł samego wpisowego to jakiś kosmos. to równowartość mniej więcej ceny wjazdu na 4 dni upalania na kisielinie.

 

A, nie doczytałem, że to opłata za cały 'team'. No jak kto lubi.

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bydgoszczy miałem jechać ale wyszła lipa bo miało jechać trochę osób i wszystko odwołali. 28 sierpnia będzie tam szkolenie sm i prawdopodobnie się na nim pojawię. Motór to Hójnda crf.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post edytowałem

jednak nie dam rady ogarnąć "drużyny" od zera

może ktoś potrzebuje tego trzeciego?

w kisielinie byłem w sumie tylko dwa razy, walki o podium raczej nie zapewnię, sprzęt to er6, niewielkie doświadczenie torowe, w kisielinie nie wiem ile jestem w stanie wykręcić ale na poznaniu robiłem kiedyś 1:51 "eftrókjką" na szmatach

w razie "W" tel. 5o5 57o oo4

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Endurance Iron i Endurance Team to dwa rodzaje wyścigu, które zorganizowałem z jednego powodu, czym bardziej człowiek zmęczony i ma mniej siły tym więcej jeździ technicznie a nie siłowo.

Endurance Team to fajna zabawa z paczką znajomych oczywiście są twardziele, którzy jadą sami i są grupy dwu osobowe jak np małżeństwa daje to pogląd jak wygląda ta zabawa, słysząc głosy jeżdżę 50s lub poniżej na Kisielinie staję się Tomaszem i jak na monitorze z czasami nie zobaczę nie uwierzę po drugie po 2 godzinach jak będziesz średnio kręcił 1 min będzie dobrze. Wyścig ten z brutalna siłą wskaże wszystkie twoje i sprzętu słabości np. jeden kierowca miał siny palec i pęcherze na dłoni bo za mocno ściskał manetkę, drugi parujący kask, trzeci za ciasny kombinezon czwarty za mocno wychylał stopę i przycierał piąty po trzech godzinach zjechał ściągnął buty i rzucił do śmietnika, technika pokonywania zakrętów z napuchniętym przedramieniem zmienia się, kształtuje wygodna sportowa pozycja, umysł przyzwyczaja się do prędkości początkowej wejścia w zakręt, trzeba spróbować koniecznie :).

Koszty 450 zł od grupy czyli 150 zł na głowę to cena śmieszna ale robię to bo chce jak najwięcej osób przekonać do takiego typu zabawy, w tym obiad, kostka pomiarowa, obsługa toru.

Co do samego obiektu: nitka toru jest ciekawa ponieważ ma potrzebne sekwencje lewy praw; prawy lewy oraz do wyprzedzania po lewym podwójny prawy i po prawym podwójny lewy co daje możliwość ćwiczenia wyprzedzania, jest szybka patelnia prędkość początkowa do zamknięcia 160km/h jest też podwójny przedłużany co w ogólnym rozrachunku daje nam tor do ćwiczenia dla każdego, ćwiczą tam zawodnicy jak Zioło, Chomicz czy np. Ja nie potrzebuje długiej prostej jak Poznań, Słovakia czy Most ja potrzebuje non stop zakręt by ćwiczyć najważniejszy element czyli trójca święta: hamowanie, przeciwskręt, przyśpieszenie.

Z toru na Drogę

Licencjonowany Instruktor Sportów Motocyklowych, czynny kierowca wmmp i Alpe Adria SSP, V-ce Mistrz p.Polski Mirosław Bożek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...