Skocz do zawartości

Doszkalanie Radom / Lublin


ramzes1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

znacie jakieś szkoły doszkalające w Lublinie lub Radomiu? Niedawno zdałem A2 i chętnie podszkolę się jeszcze na jakimś profesjonalnym kursie.

 

Pozdrawiam!

 

siemka. Pro-Motor w Warszawie, maja doszkalanie na miejscu a potem wypady do Radomia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazję oglądać jak wygląda szkolenie tej firmy (enduro, ale to bez znaczenia). No cóż...

Osobiście radzę przeczytać książkę albo obejrzeć film "Twist of the wrist 2" (Keith Code), pojechać na tor, pooglądać ludzi, podpytać co sympatyczniejszych i jeździć, wdrażając rady z powyższej książki/filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazję oglądać jak wygląda szkolenie tej firmy (enduro, ale to bez znaczenia). No cóż...

Osobiście radzę przeczytać książkę albo obejrzeć film "Twist of the wrist 2" (Keith Code), pojechać na tor, pooglądać ludzi, podpytać co sympatyczniejszych i jeździć, wdrażając rady z powyższej książki/filmu.

Co konkretnie masz na mysli apropo tego szkolenia?

 

 

Obejrzalem wlasnie film, calkiem ciekawy i duzo sie dowiedzialem. Znacie jeszcze jakies o inne technice jazdy motocyklem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście radzę przeczytać książkę albo obejrzeć film "Twist of the wrist 2" (Keith Code), pojechać na tor, pooglądać ludzi, podpytać co sympatyczniejszych i jeździć, wdrażając rady z powyższej książki/filmu.

 

Ja widzę inny problem.

Brak jest (przynajmniej ja nie znalazłem, jak swego czasu szukałem) pozycji, która w sposób kompleksowy opisywała by prawidłową pozycję na motocyklu i pracę ciała.

Twist jest bardzo fajny, ale dla kogoś, kto ma jakie takie podstawy.

Jeśli rajder nie potrafi siedzieć, to poprawne zastosowanie tego, o czym opowiada pan Code, przyjdzie mu z trudem - o ile w ogóle zakończy się pełnym sukcesem.

Jasne, że wszystko można znaleźć i w internecie, tylko najpierw trzeba wiedzieć, czego szukać, a co odrzucić. Zupełnie jak w scence z Twista na parkingu ;)

Do tego jest potrzebny ktoś, kto umie i ma czas i umiejętności, żeby to przekazać. Czy ci "co sympatyczniejsi" są w stanie zrobić to kompleksowo w przerwach pomiędzy turami - tego nie wiem, tym bardziej, że wymaga to obserwacji w praktyce, a nie 2-minutowego wykładu teoretycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w tym trochę prawdy, bo California Superbike School nie przywiązuje przesadnej wagi do pozycji na motocyklu.

Pońieważ doszklalałam się w Promotorze, a następnie w CSS, mogę na swoim przykładzie powiedzieć, że łatwiej jest ogarnąć to, co oferuje CSS, mając podstawy, które daje Promotor.

Z perspektywy czasu uważam, że Promotor przesadnie koncentruje się na pozycji na motocyklu, ale ma to swoje pozytywne strony - później łatwiej jest wyrobić sobie poprawną a jednocześnie wygodą pozycję na motocyklu, czyli taką która pozwala na kierowanie motocyklem przy najmniejszym zaangażowaniu siły.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

znacie jakieś szkoły doszkalające w Lublinie lub Radomiu? Niedawno zdałem A2 i chętnie podszkolę się jeszcze na jakimś profesjonalnym kursie.

 

Pozdrawiam!

 

W ramach rozgrzewki po zimowym zastoju, zapraszam na trening motocyklowy w bezpiecznych warunkach - pierwszy w sezonie 2014 trening na torze kartingowym w Lublinie.

 

Szczegóły => https://www.facebook.com/events/708553092516199/

Pozdrawiam, Daniel Piecychna
Szkolenia motocyklowe w Lublinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam po długiej absencji na forum.

Większość z Was wie zapewne, że wspaniałego obiektu treningowego w Lublinie jakim był tor kartingowy już "nie ma".

W związku z tym pragnę poinformować, że nie dajemy za wygraną i moja działalność szkoleniowa (mototrener.pl) oraz klubu sportowego Moto-Sekcja (moto-sekcja.pl) przenosi się na tor w Białej Podlaskiej.

 

Osoby zainteresowane wiosennym rozruchem zapraszam na trening motocyklowy 18 kwietnia 2015.

Szczegóły pod linką:

http://mototrener.pl/sobota-na-torze-18-kwietnia-2015/

Pozdrawiam, Daniel Piecychna
Szkolenia motocyklowe w Lublinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Cześć.

Rozpoczęliśmy treningi motocyklowe w nowym ośrodku doskonalenia techniki jazdy w Lublinie.

Prezentuję film z inauguracyjnego szkolenia w sierpniu:

 

Najbliższy trening zaplanowaliśmy na 19 września 2015.

http://mototrener.pl/sobota-w-odtj-lublin-trening-motocyklowy-19-09-2015/

 

Zapraszamy

Pozdrawiam, Daniel Piecychna
Szkolenia motocyklowe w Lublinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...