Skocz do zawartości

Honda XR400 , dźwigienki zaworowe


arturor83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki defekt , przytarte wszystkie 4 dźwigienki w pokrywie zaworów.

Na zaworach ssących mniej, na wydechowych tak jak widac, i stąd moje pytanie do fachowców:

- szlifowac na magnesówce(sądze że na głębokoś 0,05 mm może troche więcej)

- czy to z powodu jakości materiału, czy może poprzedni właściciel niedbał i nieregulował luzów

post-44287-0-62776100-1390411772_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziwny przypadek,

dla nieznających tego silnika-ma on 1 walek i 8 dzwigienek, zwykle przycierają się te slizgające po wałku od slabego/braku oleju,

kup używane w dobrym stanie, bo nowe zapewne kosztują chore pieniądze,

od czego to moglo powstac? może ktoś ustawiał zbyt duze luzy i zamiast płynnie pracowac dzwigienka tłukła się między zaworem a drugą dzwigienką? nie było opiłków w filtrach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, dla zainteresowanych wystarczy konto paypal polaczone ze swoim bankiem, robimy przelew zeby doladowac konto paypal i mozemy kupowac na ebay.. partzilla bikebandit itd itp ...

Warsztat motocyklowy na warmii i mazurach zapraszamy http://www.facebook.com/fast2fix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamawiałem już nie raz i żadnego cła nie musiałem opłacać. czasem losowo celnicy przybijają cło :) może miałem farta... nawet jeśli to i tak będzie taniej niż w pl

Warsztat motocyklowy na warmii i mazurach zapraszamy http://www.facebook.com/fast2fix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamawiałem już nie raz i żadnego cła nie musiałem opłacać. czasem losowo celnicy przybijają cło :) może miałem farta... nawet jeśli to i tak będzie taniej niż w pl

 

 

czyli lepiej wychodzisz jak zrobisz pierwszy ruch i zgłosisz do oclenia

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to jestes informowany o oclonej paczce i ze trzeba uregulować cło + vat. Jeśli nikt z celników nie dzwonił w sprawie Twojej paczki lub nie dostałeś pisma to nie narzucili na to cła. Tak czy siak wcześniej zamawiałem za 30$ uszczelki. Teraz za 400$ graty. Nawet jeśli to 100 parę zł będzie cła obliczyłem wg ich kodów i największej stawki % za części motoryzacyjne.

Sorry ale nie każę tu nikomu pisać na paczkach "giftów" czy zakupionych tłoków chować miedzy klocki lego w kartonach żeby nielegalnie ominąć cło.
Zakupuje normalnie w sklepach człowieku, otrzymuje na to rachunek, fakturę, którą celnicy na granicy przeglądają.
Jak nie ma rachunku to musisz im udowodnić że kupiłeś od James'a takiego i takiego tłok za tyle i za tyle, np skan wpłaty przez konto paypal.

Przyjdzie paka z partzilla.com dam znać.

Warsztat motocyklowy na warmii i mazurach zapraszamy http://www.facebook.com/fast2fix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...