Skocz do zawartości

Śmieszne teksty okołowyścigowe


Sherman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przypadkiem znalazłem niewinnie wyglądający plik tekstowy, w którym zapisywałem śmieszne teksty zasłyszane na paddocku (głównie toru Poznań). Wklejam to i zachęcam Was do uzupełniania listy o to, co Wam się obije o uszy :)

 

 

- Mogłem go wyprzedzić, ale wtedy bym się musiał wypierdolić.

- Nie da się szybciej pojechać na tym, co mam.

- (...)jak wyprzedzałem po zewnętrznej kolesia na Ducati Panigale, to (...)

- (...) wtedy poczułem, że się przewracam i że lecę, ale po chwili uśmiechnąłem się, bo zobaczyłem, że ten drugi gość też wyleciał!

- Podobno w gniazdku masz 230V! (zasłyszane na paddocku toru Poznań)

- Łańcuchów w motocyklach sportowych nie powinno się smarować.

- Jak Szkopek wpierd...a się w ostatni zakręt, to nawet nie hamuje hamulcem, tylko robi redukcję i silnik aż jęczy.

- Jest ciepła woda w prysznicach!

- Jechałem najszybciej jak mogłem, a i tak wyprzedzali mnie jak leżącą szmatę...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już gdzieś wklejałem ale może nie wszyscy widzieli :biggrin:

1:05 - wstydzę się tego rynsztokowego języka :biggrin:

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi do mnie koles pozyczyc cisnieniomierz i po chwili wraca z informacja ze nie dziala .

Mowie, jak nie dziala jak przecież dziala ?!

Ide ,a chlop nie odkrecil kapturka z wentyla i wciska cisnieniomierz :) bo nie wiedzial ze trzeba to zdjac zeby zmierzyc cisnienie ?! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tekst, ale sytuacja.

 

Na Brnie, podchodzi gość od nowiutkiego S1000RR i pyta jak się koce na opony zakłada. Mówie mu żeby najpierw postawił moto na stojaki. Na jakie stojaki??? :ohmy:

 

 

 

 

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem znalazłem niewinnie wyglądający plik tekstowy, w którym zapisywałem śmieszne teksty zasłyszane na paddocku (głównie toru Poznań). Wklejam to i zachęcam Was do uzupełniania listy o to, co Wam się obije o uszy :)

 

 

- Mogłem go wyprzedzić, ale wtedy bym się musiał wypierdolić.

 

- Nie da się szybciej pojechać na tym, co mam.

 

- (...)jak wyprzedzałem po zewnętrznej kolesia na Ducati Panigale, to (...)

 

- (...) wtedy poczułem, że się przewracam i że lecę, ale po chwili uśmiechnąłem się, bo zobaczyłem, że ten drugi gość też wyleciał!

 

- Podobno w gniazdku masz 230V! (zasłyszane na paddocku toru Poznań)

 

- Łańcuchów w motocyklach sportowych nie powinno się smarować.

 

- Jak Szkopek wpierd...a się w ostatni zakręt, to nawet nie hamuje hamulcem, tylko robi redukcję i silnik aż jęczy.

 

- Jest ciepła woda w prysznicach!

 

- Jechałem najszybciej jak mogłem, a i tak wyprzedzali mnie jak leżącą szmatę...

 

 

 

Witam serdecznie, dawno mnie tu nie było...

 

Przepraszam ale grzecznie ostrzegam że do połowy z tych textów zastrzegam sobie prawa autorskie :)

 

Konkretnie to 1 jest mój, chyba 2 i 3 ( co do 2 to chyba nigdy nie twierdziłem że na k1 nie da się szybciej ale pewności nie mam i z tym Panigale to ja i Sikor się cieliśmy ), no i ostatnie 3 moje to na bank moje :D

 

Pozdro600

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie inaczej :) - faktycznie w przypadku tych, których autora znam mogłem dodać :)

 

Tekst z wyprzedzaniem Panigale należy do MarcMarc'a, wygłosił go na Slovakiaring :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...