Skocz do zawartości

MotoGP sezon 2014


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co tam się działo! Co tam się *** działo! icon_biggrin.gif. Już pomijając dwa bliższe spotkania, to selekcja na torze była na prawdę kosmiczna i chyba nikt nie spodziewał się takiej walki, i nie walki między zawodnikami a walki o przyczepność, pytanie tylko z czym był problem, czy bridgestone zawalił sprawę opon, czy to problem z nawierzchnią toru?
Najbardziej rozwaliły mnie teksty komentatorów, którzy do końca wyścigu nie rozumieli, dlaczego Pedrosa się wycofał? Przecież gołym okiem widać, że tylne koło miało kosmiczne bicie icon_wink.gif.
Największy pechowiec? Zdecydowanie Crutchlow, gość jechał na prawdę świetnie a skończył jak połowa zawodników, glebą praktycznie znikąd icon_wink.gif.

Edytowane przez Glenroy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwlaszcza, ze Marquwz poszedl w Botanike, tak samo jach CCal, Bradl i kilku innych

 

1. Rossi

 

2.Lorenzo

 

3. Smith

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nezka to żałuj, ogólnie te wszystkie trzy wyścigi były mega ale moto 3 rozpier.... mnie na łopatki. Warto było zarwać trzecią noc z rzędu i to już drugi weekend.

Ja to, czy jadę do pracy rano czy mam wolne każde treningi oglądam live żeby wspierać Vale:) wkurzył mnie na kwali ale dzisiaj odpalił jak za starych dobrych lat.

Bardzo bym chciał żeby ukończył sezon na drugim miejscu ale myślę że będzie bardzo ciężko, ostatni wyścig jest w Walencji a jak wiemy tam nie czuje się najlepiej. Ostatnia runda pokaże kto był w tym sezonie najmocniejszy po MM. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Vale pozamiatał. Świetnie się to oglądało. W rozmowie z Emmettem na BT Sport w parku zamkniętym Bradley Smith się popłakał ze wzruszenia i nie był w stanie odpowiedzieć na pytania.

 

Obłędne są te kamery obrotowe na motocyklach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć fantom dawno Cię nie słyszałem kolego, fanie Motogp. :)

Smith się popłakał bo pewnie zdaje sobie sprawę że osiągnął swój szczyt w Motogp. :)

Kamerka jest naprawdę obłędna, chciałbym oglądnąć wyścig z Moto3 który był w ten weekend. Chłopaki naprawdę wymiatali coś niesamowitego.

Wolne treningi Motogp już pokazały że nie będzie kolorowo z tymi oponami, zwłaszcza na tych dwóch mocnych dohamowaniach, glebili i Dovi i Jorge czyli same asy. Jakoś Valemu wszystko zagrało w ten weekend ale wiadomo mistrz jest zawsze jeden :) tak na poważnie to zmiana szefa mechaników chyba jest kluczem do tegorocznego sukcesu 46. Zagrywka pokerowa ale jakże trafna, miał nosa 46.

W ten weekend pewnie Hondy pozamiatają, natomiast Vale musi być przed Jorge i dołożyć te trzy oczka bo w Walencji nie ma z nim szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to Smith zaczął się tylko rozklejać, ale jak koleś mu wyjechał "wszyscy wiemy jak ciężko pracujesz i jak bardzo poświęcasz się ty i twoja rodzina" to już nie było powrotu :) Twardsi od Bradleya płakali przed kamerami - życzę mu jak najlepiej.

 

To że Jorge dojechał na tej oponie, pokazuje z jakim formatem mamy tu do czynienia.

 

10485827_10152381069045811_9108953824001

 

No i coś na deser ;)

 

10173527_10152379652435811_7152574663915

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścigi można obejrzeć tutaj

http://www.motolink.info/motogp2014.htm

 

Mam nadzieję że Vale dowiezie 2 miejsce :)

Też mam taką nadzieję i faktycznie można tu obejrzeć. Nie wiedziałem, że jest taka stronka. Super!

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10735428_747335391986740_826300700_n.jpg

 

Czego nie można odmówić Calowi to na pewno poczucia humoru :) Haha

 

"MM, Pol Espargaro - może stworzymy klub? Nazwalibyśmy go "uślizgoprzoda". Mielibyśmy fanów, t-shirty, komunikaty dla prasy." hehee

 

https://twitter.com/calcrutchlow/status/523863917420752896

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa wypowiedź Jeremy'ego Burgesa:

 

http://www.motogp.com/en/news/2014/ITM+Gazzetta+Burgess+on+Rossis+choice

 

Ciekawe, co na to Mick, który na antenie Polsatu twierdził, że w rozmowie z JB, ten stwierdził, że wielu sportowców pod koniec kariery zmienia trenerów/mechaników (czytał wiele biografii), ale to nie przynosi rezulatatów. Czy zatem to radosna twórczość Micka (bardziej mi na to wygląda..), czy JB zmienił zdanie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...