Skocz do zawartości

MotoGP sezon 2014


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, słyszałem o tym, że niektórzy zawodnicy ścigający się w MX robią sobie operację, którą przeszedł Cal. Szczerze powiedziawszy pomyślałem, że to jakaś bujda, bo "betonowanie" mięśni przedramion to ponoć efekt niedostatecznego trzymania motocykla nogami i ogólnego braku kondycji. Ale wygląda na to, że faktycznie niektórzy z tym mają problem i usuwają go chirurgicznie. Zdaje się, że operacja polega na rozcięciu wzdłużnym pasa "materii", która znajduje się wokół mięśni przedramion. Dzięki temu mięśnie mogą się betonować bez odczuwania silnego bólu. Aż tak z tym Ducati trzeba walczyć??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy była to konstrukcja V4 a teraz bedzie R4, takze moze byc bardzo ciekawie. A jeździć ma Vinales którego ściągną od Ponsa z Moto2 oraz najprawdopodobniej Aleix Espargaro.

 

Schwantz, Kenny Roberts - to byli Kozacy na Suzuki

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zadziwiającą szybcy są Ducatyści na tym torze albo zrobili krok do przodu po tych zmianach. Mick coś mówił że chyba rama, ślinik i inne podzespoły przyjechały nowe do USA. Nie chcę jeździć po Calu (chyba każdy w tamtym roku pisał że chłop sobie nie poradzi na Ducati) no i sobie nie poradzi. Ja wiem że oprócz Stonera nikt sobie nie poradził ale chyba po Malandrim to jest najgorszy zawodnik w historii Ducat, kompletnie nieudany transfer. Dobra starczy bo mnie zjecie :) ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło tym sposobem Janone pojedzie na fabrycznym i to jest naprawdę pozytywne bo chłopina zasługuje na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe były ujęcia które pokazywały sposób hamowania trzech topowych zawodników w tym sezonie czyli Rossi (na trzy palce), Lorenzo (na dwa palce), Marquez (na jeden palec)- uruchamianie dżwigni przedniego hamulca.

Jeszcze słowo o panu Readingu, ktoś kiedyś pisał chyba Sikor że ten chłopak może w przyszłości namieszać a może i zagrozić MM. Chłopak pokazał w ten weekend klasę i potwierdził że zasługuje na fabryczną hondę na 2015 rok, będzie ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, koleżanki. Pytanie jest takie: czy ktoś z Was leci teraz do Brna? Ja i Przemo jedziemy, ktoś jeszcze? :)

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że Colina jednak już nie zobaczymy w tym roku na motocyklu NGM Forward. Choć była Cuzari mówił o występie z dziką kartą wygląda na to, że Colin już nie wsiądzie na motocykl GP. Nie daje źródła bo to ploty które czytałem na amerykańskich portalach moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...