Skocz do zawartości

MotoGP sezon 2014


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Michelin wyłącznym dostawcą opon dla klasy królewskiej od 2016

 

http://www.motogp.com/en/news/2014/Michelin%20to%20become%20MotoGP%20Official%20Tyre%20supplier

 

a doszły do mnie teraz jakieś słuchy ze Dunlop został z kolei dostawcą opon dla wyścigów na wyspie Man.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra wielkie Mugello. Pomimo, że może to brzmieć jakoś dziwacznie, :) wydaje mi się że pojawia się wielka szansa na pokonania Marqueza właśnie tutaj. Dla Jorge ta runda również może być przełomowa, wygrywał tutaj przez ostatnie trzy sezony i wszystko wskazuje na to, że może tak się stać. Nie wspomnę o Rossim bo to oczywiste, że będzie się liczył ale dla niego tak naprawdę najważniejsze będą kwalifikacje, nie ma co ukrywać to nie jest jego mocna strona. Dobry start dla niego będzie kluczowy, dla dobrego wyniku w wyścigu. Czy wygra? trudno powiedzieć ale ja mam wielką nadzieję. :)

Szkoda że MP pokrywają się z Mugello bo z miłą chęcią bym pojechał do Poznania i popatrzył na tych 40 riderów w Rooki, jak zapowiadali. :) na stronie motosportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że wygra. Może być na końcu stawki po pierwszym winklu a i tak w połowie wyścigu będzie pierwszy.



Mnie tylko zastanawia, że w moto2 nie było takiej przepaści między nim a resztą zawodników. To chyba jednak duża zasługa motocykla że ma takie wyniki. Ciekawe czy Lorenzo na Hondzie byłby równie dobry. Mam nadzieję że się przekonamy w 2015.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jego talent (plus niestandardowy QS ;)). Nie twierdzę, że to tylko i wyłącznie kwestia motocykla. Nie każdy kto dosiada tej Hondy może zrobić to co on, chociażby Pedrosa, który nie ma tego czegoś ;). Ale w moto2, gdzie wszystkie sprzęty są podobne, walka o mistrzostwo trwała do samego końca sezonu. A tu już można w ciemno obstawiać po pięciu wyścigach. Jakby Lorenzo przeszedł do Hondy to myślę, że mógłby nawiązać z nim walkę.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak postawię na jednego z dwójki fabrycznej Yamahy. :) fantom dla czego tam ? Dla Valentino to jest chyba więcej niż sprawa honor, co do Lorenzo, to on tam wygrywał trzy lata z rzędu i świetnie się tam czuje jak i yamaha. :) Poza tym fantom ta mega passa Marqueza kiedyś musi się skończyć. ;)

Mam nadzieję również że właśnie na tym torze Ducati namiesza bardzo mocno. Janone, Dovi muszą być mocni ;) przecież mają bardzo dobrą bazę po ostatnich testach ;). Wszystko to są oczywiście spekulacje i tak naprawdę o 15 w niedzielę będziemy wszystko wiedzieli. :) Myślę podobnie jak Mick z motormani że może być to jeden z lepszych wyścigów w tym sezonie. :) czego Wam i sobie życzę. :)

przemek umowa stoi. Prawdopodobnie będzie szansa już w poniedziałek, postawić sobie browara. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym fantom ta mega passa Marqueza kiedyś musi się skończyć. ;)

 

Po każdej wygranej MM liczba osób które na to liczą rośnie :) Właśnie dlatego szkoda, że tak łatwo ostatnio łyknął Rossiego - w walce mógłby popełnić błąd, a tak poleciał sobie z górki. Jakąś szansą jest jeszcze mokry wyścig, chociaż ja liczę jeszcze, że Lorenzo, Rossi i Pedrosa z Marquezem jeszcze powalczą na serio.

 

Honda nie puści Pedrosy, Pedrosa nie odejdzie do Suzuki, a Yamaha nie puści Lorenzo czyli w przyszłym roku w Hondzie i Yamasze wszystko zostanie po staremu, tylko płacić będą inaczej. Pedrosa prawdopodobnie podpisze kontrakt z dużo niższą stawką za sezon, ale z dużymi premiami za zwycięstwa i tytuł, bo taką podobno dostał propozycję.

 

Fajna, co nie? :)

 

10409154_10152349324913855_3074870988028

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantom może wiesz gdzie można dorwać taki t-shirt?

 

młody jeśli nie wyjebie to wygra ofkors ale mam nadzieje że doktor napsuję mi krwi jak nikt wcześniej. Go Vale...

Edytowane przez ernestZL

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulka stąd: http://www.shotdeadinthehead.com/nsearch?keywords=motorcycle+news&utm_source=MCN_FB_SD_HP&utm_medium=LN&utm_content=MP&utm_campaign=MCN%20TT

 

Limo, no przecież tutaj Nakamoto właśnie potwierdził, że jeśli Ped i MM się zgodzą to zostaną. A z Lorenzo oczywiście "porozmawiam." Nie wiem co było w w 2012, ale wtedy odchodził Stoner, więc to była inna sytuacja.

 

Tu ciekawe spekulacje o transferach i pieniądzach: http://motomatters.com/opinion/2014/05/26/opinion_how_dani_pedrosa_s_8_million_eur.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie tak powiedział bo na tym etapie nie mógł nic innego powiedzieć. Bo co, miał potwierdzić jeszcze przed sezonem (artykuł z lutego) ze chce się pozbyć Pedrosy? Dla Hondy nie ma chyba nic ważniejszego niż pokonanie Yamahy w wyścigu producentów, a dużo łatwiej im będzie to zrobić mając na pokładzie Lorenzo.

 

 

P.S. ta lepsza :)

http://www.shotdeadinthehead.com/always-be-rossi-t-shirt.html

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...