Skocz do zawartości

Poszukiwany Motocyklista do Pracy w Poznaniu


4Biker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA UWAGA – OBWIESZCZENIE ! Znów ruszyła maszyna rekrutacyjna . Mieszkasz w Poznaniu, Warszawie, Rzeszowie , Radomiu lub Katowicach ?

Masz pasję, nie możesz żyć bez motocykla i masz doświadczenie w sprzedaży i szukasz pracy ?- wysyłaj CV na : [email protected] z dopiskiem REKRUTACJA .... miasto ,,,

Szukamy aktywnych Bikerów / Bikerek .

To kolejny etap rozwoju naszej marki, który zawdzięczamy Wszystkim Fanom jazdy na dwókołowcach icon_biggrin.gif.

Czekamy na MOTOAplikacje :-)

 

post-67080-0-14787000-1386024625_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kuźwa, Kondziu, jedź może w końcu pogadaj z kimś osobiście :P Potarguj się :)

I skróć ten opis wiejskich sprzętów, bo wyłażą na boki :D

A tak poza tym to chyba fajna firma, mój pracownik z ub. roku przeszedł do nich i mam wrażenie, że jest zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz Dominik - to już jest inwestowanie - przynajmniej czasu :)

a jak mam marnować czas aby dowiedzieć się, że oferowana jest najniższa to szkoda zachodu (w sumie pewnie inaczej bym śpiewał w podobnym okresie rok temu :biggrin: )

fajnie by było jakby potencjalni pracodawcy pisali w ofertach ile proponują - ułatwiło by to sprawę potencjalnym zainteresowanym ;)

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie po co zapis "dobre wynagrodzenie"?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie po co zapis "dobre wynagrodzenie"?

 

Zależy dla kogo dobre?

Dla bezrobotnego bez prawa do zasiłku a takich jest stosunkowo dużo każde wynagrodzenie jest dobre.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozglądam się tylko

tzn na dzisiaj jestem robotny, pracuję w sporej firmie, bez żadnej lewizny, bez pensji pod stołem, pełne składki, sporo się uczę itd

ale wiadomo, że chciało by się chociaż odrobinkę więcej zarabiać ;) i fajnie by było pracować w branży motocyklowej

 

Piotrze - tylko jak połączyć kwestie "aktywny motocyklista" z zarobkami w wysokości 1200zł? W Poznaniu kawalerka (wynajęcie) to min. 1000zł, utrzymanie i tankowanie motocykla kosztuje i to wcale niemałe pieniądze, a coś jeszcze trzeba zjeść, ubrać się itp.

Oczywiście - można zatrudnić zaocznego studenta będącego na utrzymaniu rodziców ale przy takich zarobkach nie nazywajmy tego pracą ale stażem bądź wolontariatem ;)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że dla bezrobotnego.

Jeżeli ktoś ma praktykę i zna dobrze temat a także środowisko motocyklistów to mówimy tutaj o stawce tygodniowej nawet bez sobót.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...