Jump to content
spiwor

KTM 1290 Super Duke R

Recommended Posts

Kwestia przyspieszenia to sprawa panowania nad motocyklem.

Do setki malo jest motocykli ktore tak przyspieszaja, lytry wymiekaja. Najnowszy model ma kontrole startu co niweluje braki kierownika.

Moto prowadzi sie dosc latwo i bardzo przewidywalnie, jedyny "minus" to taki, ze strasznie zacheca do "glupich" zachowan

Dezyr ciesz sie, ze masz kawe co przyspiesza jak sd do setki ;)

Edited by Croowab

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Lubie ludzi ktorzy podniecaja sie przespieszaniem " do setki " Do sekti kazdy jeden przyspiesza prawie tak samo a

plewy sa oddzielane dopiero od setki w zwaz ! :icon_mrgreen: :icon_razz:

:crossy:

Od okolo 18 miesiecy jezdze KTM super duke 1290 R rocznik 2017. Dla mnie rewelacyjny motocykl,

Ciekawe, ile ludzi tyle opinii. Ja po SD tak sie zrazilem do pomaranczowych motocykli, ze napewno juz takiego nie kupie. Ale fakt, mial dobre przyspieszenie.

--------------------------------------------------------

Ciekawe, ile ludzi tyle opinii. Ja po SD tak sie zrazilem do pomaranczowych motocykli, ze napewno juz takiego nie kupie. Ale fakt, mial dobre przyspieszenie.

Why ???

podziel się wrażeniami!

Why ???

podziel się wrażeniami!

Moze ja mialem jakiegos wyjatkowego pecha, ale jakosc mojego motocykla pozostawiala wiele do zyczenia. Z japonskimi motocyklami nigdy nie mialem tyle problemow co z KTM.

Zawieszajacy sie obrotomierz praktycznie od wyjazdu z salonu, przeklamujacy predkosciomierz, rozpadajaca sie lampa od wibracji, rdzewiejace elementy hamulca, szalejacy wskaznik paliwa. Po 10 tysiacach km reakcja na gaz zrobila sie jakas nieprzewidywalna (zdarzalo sie losowe gasniecie przy ruszaniu), po 15 tysiacach km kolo zaczelo wydawac jakies chroboczace dzwieki (lozysko?). Dluzej nie odwazylem sie czekac. Jak nowy motocykl moze miec ciagle jakies usterki? Do tego doszly i osobiste preferencje - na dluzsza mete jednak nie odpowiadala mi pozycja za kierownica czy wyzszy srodek ciezkosci.

To faktycznie mozna sie zdenerwowac wydajac kupe kasy i spedzac kupe czasu w serwisie.

Ja nie narzekam. Pozycja mi odpowiada a silnik rekompensuje male niedociagniecia.

Na co zamieniles???

Na co zamieniles???

Na chwile obecna na nic. Wkrecilem sie bardziej w sport i moto przestalo mi sie wydawac atrakcyjne. To dziwnie zabrzmi, ale zwyczajnie szkoda mi na to czasu.

A jesli bede chcial wrocic do moto to bedzie to cos japonskiego, prawdopodobnie R1.

Sorry że nie w temacie, ale podłączał ktoś Scottoilera w SD1290? Potrzebuję lokalizacji podciśnienia, to niemal identyczny silnik jak w SA1290 2018 a nie chce mi się baku ściągać, po...bane mocowania są... Nic nie znalazłem w necie (pare niewyraźnych fotek), uprzedzając uwagi i szpileczki nt wujka Google...

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif