Skocz do zawartości

Potrzebny nocleg na jedną noc


Limo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Czy ktoś z Was, drodzy Poznaniacy, zna jakieś miejsce z tanimi noclegami w Waszym mieście? Może ktoś mieszka w akademiku i orientuje się czy w połowie września można tam przenocować, póki jeszcze nie ma studentów? Chodzi o noc z 15-go na 16-go września, z niedzieli na poniedziałek. Będę akurat wracał ze zlotu i pomyślałem że fajnie by było skorzystać z okazji i wziąć udział w motopopołudniu na torze poznań. Wezmę pewnie ze sobą namiot jako wyjście awaryjne ale obawiam się że może byc już troche za zimno o tej porze roku, więc gdyby ktoś coś wiedział to będę wdzięczny za informacje :). Pozdro

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W akademiku możesz próbować ale nie wiem czy ci się uda bo w tym terminie raczej marne szanse - kwaterują już studentów. http://www.e-akademik.ue.poznan.pl/pl

 

Jeśli zależy ci na cenie i bliskości toru to ten hostel jest dobry: http://www.qype.pl/place/1745099-Hostel-Artesya-Poznan ich strona ich coś teraz nie bangla - tam masz praktycznie najniższe ceny w mieście i możnae spokojnie brać pokój np. 4-5 osobowy samemu i ci nie dokwaterują do niego nikogo

(brałem tam tak z 10 razy), więc extra a płacisz 35-40zł za nocleg. Luksusów jednak nie ma co oczekiwać.

 

Jest też hotel orange w pobliże toru ale tam zapłacisz koło 140zł za jedynkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ta, od razu podjedź. Widzisz przecież że nieśmiała, nic nie odpisuje, zdjęcia w powitalni nie wrzuciła. Jak kamień w wodę :D

 

Myslisz ze dziewica ?

Hmmmmm ..... No tak, lepiej nie dotykac :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...