Skocz do zawartości

..forumowa wyprawa na wschod


Gość yeuop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

eyq8.jpg



kurcze, te radzieckie komputery maja to do siebie, ze jak pisze rownolegle na advrider.com, to bez problemu moge przeklajac linki z imageshacka..

a tu znow nie moge na tym zlomie :( nie ma opcji "wklej".. pisze z innego kompa, bo z poprzedniej kafejki kazali mi sie wyniesc..

wiec teraz recznie po literce przepisuje caly kod obrazka na forum :)

a moze znajdzie sie bratnia dusza, ktora przerzuci tutaj te obrazki?

bo wpisanie jednego kodu zajmuje kilka minut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem na ostatni post i musiałem przeczytać cały temat.

Jestem w szoku. Niepozorny chudzielec (bez urazy), a dokonuje rzeczy o których ja nawet nie śmiem marzyć :blink:

Myślę, że śmiało nick możesz zmienić na coś w stylu: Motocyklista - Podróżnik (PRAWDZIWY).

Ogromny szacun :notworthy: i bezpiecznego powrotu życzę :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, moze sam przekleje foty, jak bede na innym komputerze kiedys.. za pare dni moze :)

 

specjalnie pojechalem do Biszkeku, zeby wyjasnic na ambasadzie sprawe mojego wjazdu do Tadzykistanu - wydawalo mi sie, ze cos strasznie pognoilem, bo niby brak mi pozwolenia na wjazd do gornego badachrzanu.. gadalem nawet z Samborem przez telefon.. lece do ambasady, paniusia mi tlumaczy, ze nie moze mi wydac samego pozwolenia...... kurde...... olewam, lece na osh i sary tash..... po drodze jednak sie dowiaduje, ze obok wizy mam specjalna pieczatke, ktora to wlasnie jest tym uprawnieniem..... wiec moge niby spokojnie jechac......



btw - Sambor, to wlasnie ty jestes powodem mojej obecnosci w stanach :)



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

[nie moge edytowac pierwszego posta, prosze kogos o przeklejenie tego do mojego pierwszego posta, dziekuje]

 

Pragne podziekowac nastepujacym osobom za wsparcie tej podrozy. Bez was nic by z tego nie bylo. Wisze wam snickersa, jak sie kiedys spotkamy.

Agnieszka S - Police, Poland

Bert - Wieliczka, Poland

Bonhart88 - Nałęczów, Poland

Dudinozor - Tychy, Poland

Filip R. - Swarzędz, Poland

George954rr - Krapkowice, Poland

Grass - Toruń, Poland

Jan D. - Charleston, USA

Jarosław M. - Jastrzębia, Poland

KarolaS - Warszawa, Poland

Kivi - Warszawa, Poland

Luca - Chęciny, Poland

Łysy - Rybnik, Poland

Małgorzata S.-B. - Ustroń, Poland

Mag.Śl - Gliwice, Poland

MałaMi - Rybnik, Poland

Maniek_7 - Michałowice Wieś, Poland

MisterM - Zielona Gora

Monter - Giżycko, Poland

PatrycjaP - Lipinki Szlacheckie, Poland

Pchła - Poznań, Poland

PepaFJR - České Budějovice, Czech Republic

Piotr M. - Warszawa, Poland

Piórko - Legionowo, Poland

Przemek96 - Kujakowice Górne

Przemyslaw B. - Kujakowice Gorne, Poland

Robert J. - Siennica, Poland

Skilos - Kędzierzyn-Koźle, Poland

Spiwor - Wrocław, Poland

Sumadax - Łęczyca, Poland

Syrek - Goraj, Poland

Szaki73 - Warszawa, Poland

Tomasz R. - Jastrzębia, Poland

Visuz - Kraków, Poland

Wesley R. - UK

Wróbel - Sokołów Podlaski, Poland

Yuby - Warszawa, Poland

Zbycho - Siedlce, Poland

Zuzia K. - Ustroń, Poland

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, że ja już córkę wydałem za mąż...takiego mógłbym mieć fajnego zięcia podróżnika;)

Janek, przelej na kilka snickersów, może akurat coś z tego będzie :) ups, córka już zajęta :huh:

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz czego Ci zazdroszczę? Że potrafisz się z nimi dogadać.

 

Znasz te wszystkie języki?

 

Wprowadził Cię ktoś czy sam wszedłeś w kraje wschodu?

Poważne pytanie, bo jak dla mnie, przeciętnego zjadacza chleba i o ukształtowanej psychice na temat wschodu przez media, do tego mieszkanie przy zachodniej granicy, to to jest jakiś pieprzony kosmos.

 

Bardzo bym chciał pojechać na Ukrainę. Czy Sybir gdzie moja spoko babunia była na zesłaniu...

 

Dupa od siodła nie boli? :)

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiscie , koledzy z pokolenie , ktore nie przerabialo juz obowiazkowego rosyjskiego. Mijesce zamieszkania nie ma tu nic do rzeczy Cieszyn tez daleko od Bugu. Zle media spwiorze sledzisz . Ukraina to lajcik - poczekaj na pena relacje Andyszka - na jego stronoie sa tez trzy relacje z Bialorusi - wystarczy troche poszukac , ale trzeba chciec

http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/163115-dookola-ukrainy/

Co do Syberii czytalem kiedys relacje Konrada " Biesa" - nie wiem czy jest uzytkownikiem tego forum.

http://www.konrad-mw.home.pl/podroze.html

Sorki za offtopa w temacie .

Oczywiscie pozdrawiam yeuopa . Uswiadomil mi jak fajny motorek stoi w garazu i jaki w nim drzemie potencjal. Nie pamietam w jakim watku byly dane do przelewu - poprosze o linka lunb informacje na PW . Jesli zajdzie potrezba chetnie wspomoge .

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Białorusi to nawet niemarzę ;)

 

No sam zobacz czy to jest zachęcające:

http://wyjazdy.studentnews.pl/serwis.php?s=1645&pok=36952&id=56543

 

Ponoć obowiązkowym wyposażeniem samochodu jest paczka prezerwatyw, ciekawe czy motocyki też to dotyczy.

 

Na rosyjski jeszcze się załapało, co z tego jak wiedza została tylko jak czytać cyrylicę.

I z takim nastawiem, że to po rosyjski kraj, pojechałem na Litwę a po zobaczeniu najbliższego znaku to był szok - po rosyjsku to na pewno nie było.

 

 

Świetna ta kirgizja.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiscie , koledzy z pokolenie , ktore nie przerabialo juz obowiazkowego rosyjskiego. Mijesce zamieszkania nie ma tu nic do rzeczy Cieszyn tez daleko od Bugu. Zle media spwiorze sledzisz . Ukraina to lajcik - poczekaj na pena relacje Andyszka  - na jego stronoie sa tez trzy relacje z Bialorusi - wystarczy troche poszukac , ale trzeba chciec

(...)Nie pamietam w jakim watku byly dane do przelewu - poprosze o linka lunb informacje na PW . Jesli zajdzie potrezba chetnie wspomoge .

:)

No właśnie, wystarczy poszukać. Zajrzyj do postu nr 100 w tym wątku. Teraz to już nie ma wymówki;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczne dzieki. Niestety przelew internetowy z banku , ktorego uslug korzystam wymaha jescze adresu posiadacza konta. Nie wiem czy takie dane moga byc opublikowane na otwarym forum ( i czy posiadacz sobie tego zyczy) wiec ptrosze o wiadomosc:

 

[email protected]

Rzeczywiscie przeoczylem post , ale z tego co pamietam kiedys byl osobny watek. Zostalo mi zasilic konto snicersowe.

Bialorusi nie ma sie co bac - ja sie wybieram , tylko nie wiem jeszcze jakim srodkiem lokomocji.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...