Skocz do zawartości

Polanów 9-11.07.2004 - relacja


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Staszek, zgadza się nie przyjechali motocyklami, słuchaj ja jego nie atakuje tylko tak jak chciał, przyznałem jemu rację że jest bardziej doświadczonym forumowiczem i na tym koniec, uważam jest okey.

Natomiast moje przesłanie do niego poszło w innym kierunku Sztaszku, napisałem że istnieją jakieś zasady, czy ideologia na naszej polskiej scenie motocyklowej i nie należy się bać przyjeźdzać na zloty motocyklowe gdzie przebywają powiedzmy osoby związane ze strukturami MC i nie w tym celu pojawiłem na forum. RR nie pojawiło się z czystego przypadku w Polanowie, winę za to przedstawienie ponoszą ludzie którzy doprowadzili do tego że panowie z RR musieli w końcu użyć rozwiązania siłowego, a nie ustnego.

Napisałeś że temat był poruszany " przy piwie " wiem o tym , ale problem Polanowa stał sie problemem ludzi z RR i zostanie nam w pamięci na bardzo bardzo długo, a można było tego uniknąć, a ludzie którzy doprowadzili do tego" powiedzmy pałowania ludzi " niech wyciągną wnioski na przyszłość.

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej Satriani, jedyne co RR mogli zrobić, to załatwić te porachunki w ustronnym miejscu a nie robić pokazówkę (w końcu wiedzą gdzie zastać klubowiczów organizujących ten zlot), ale masz rację, kończymy temat - w końcu o czym będziemy rozmawiać przy tym piwku w Polanowie?

P.S. A każdy z nas wie, że są tez zloty klubów MC, przez nich organizowane, gdzie jest okej. (był nawet w zeszłym roku w Sławnie, jedyne co mam do zarzucenia to trochę zbyt nudna atmosfera, no, ale tę tworzą też zlotowicze, więc mogę też mieć pretensje między innymi do siebie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo2x - to twoje zdjęcie w avatarze?

 

Tylko po raz kolejny dodam, że bicie 1 osoby w kilkanaście to żałosne budowanie szacunku do swojego klubu na strachu . Iscie brunatne metody . Po raz kolejny tez dodam , że jeszcze bardziej żałosne jest bierne przyglądanie się takiej scenie przez liczne grono "free riderów".

 

Tyle, howgh, baj baj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RR nie pojawiło się z czystego przypadku w Polanowie, winę za to przedstawienie ponoszą ludzie którzy doprowadzili do tego że panowie z RR musieli w końcu użyć rozwiązania siłowego, a nie ustnego.

satriani6 po twoich wypowiedziach swierdzam ze bardzo starasz sie bronic dobrego imienia RR, kazdy kto mial jakis zatarg z nimi powie tobie to samo,honor honorem ale i tak robia co im sie podoba, zaslaniajac sie swoimi zasadami, i nie uogólniaj ze jak ktos narzeka na RR to od razu nie uznaje zasad MC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo2x - to twoje zdjęcie w avatarze?

 

.

 

Moje zdjęcie tyle ze chyba z przed dwóch lat - bo ZX9 juz dawno sprzedałem i teraz ujezdzam R1

 

W Polanowie zawitam napewno bo rok temu bardzo mi sie podobało -termin pasuje - 1-2 lipca organizujemy impreze w okolicach Poznania na pasie w Bednarach wiec w nastepny weeekend bede wolny :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak było jak opisujecie to ja nie wiem w jakiej epoce żyjemy. To co się zdarzyło kojarzy mi się z XVII w. gdy w Polsce król był na tyle słaby, że rządził ten kto miał większą kompanię. Przykładem jest rzeź ludności przez chorągiew Kmicica w Wołmontowiczach. Totalne bezprawie. Ludzie, którzy biją nie we własnej obronie bądź obronie innych uciemiężonych są zwyczjnymi przestępcami, których powinno się wsadzać do kryminału.

Do rozwiązywania konfliktów w cywilizowanym Świecie jest dyskusja bądź sąd a nie samosąd z użyciem przemocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...