Skocz do zawartości

Kato Racing


MarcMarc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, Sikor znacznie bliżej asfaltu :D

 

971733_4884980451970_608456337_n.jpg

 

Swoją drogą spojrzałem na te dwa zdjęcia i zauważyłem, że rzeczywiście muszę tylną sprężynę wymienić, bo zaraz będę tarł wanną..

Edytowane przez MarcMarc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo opublikujemy pełną relację z rundy, także będzie można sobie poczytać, kto co zrobił i dlaczego. W dodatku nasza relacja nie będzie przedrukiem, który jest namiętnie kopiowany na wszystkich portalach tematycznych :)

 

Limo: jeden klik w link do wyników i będziesz wszystko wiedział. A o Sikorze i Rinasie niech piszą, bo chłopaki odwalili naprawdę kawał dobrej roboty.

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze że dojechałeś i tak jestem z Ciebie dumny i cała Praga. :)

 

Dokładnie, to był Marka pierwszy raz, kiedy w ogóle stanął na liniach startowych. Kto tego nie doświadczył, nie wie co się wtedy w głowie dzieje. Szacun pełny! Tym bardziej, że w wyścigu nr 2 był proges a nie zrezygnowanie, co też nierzadko się zdarza.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, to jest niezapomniane uczucie i wyjątkowa chwila - nawet jak opisywałem to w swojej książce to ciary biegały mi po plecach.

Życzę wam jak najwięcej startów i wiele sukcesów - pamięta się ten pierwszy raz, oj pamięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest masakra, pierwsza procedura startowa jest straszna, bo niby coś się pamięta z regulaminu, ale to pierwszy raz, więc wszystko jest nowe! Jutro opublikujemy naszą relację, także będziecie mogli przeczytać co nieco z wrażeń, ale już teraz powiem, że nie mogę, po prostu absolutnie nie mogę się doczekać następnego wyjazdu na tor.

 

Już dzisiaj byłem w garażu pomacać motocykl, niby to tam coś porobić, nie czekałem 15 minut, przyjechał Sikor, niby to po opony, ta, jasne, przyjechał popatrzeć na swoje R6.. :D Przepadło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HE HE faktycznie ,niby sie czlowiek boi ,stres ,adrenalina i najdziwniejsze to jest to ze gdy tylko gasna czerwone swiatla wszystko mija :) i zostaje tylko wyscig :)

Ale nie na wszystkich tak to dziala ,z nami zaczynalo jeszcze dwoch kolegow i niestety im sie to nie spodobalo . :(Przerazalo ich to wszytsko ,ta walka w pierwszych zakretach ,wciskanie sie na lokcie i 100 % szansa na dzwon ,wczesniej czy pozniej ale gwarantowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...