Skocz do zawartości

ZAKAZ WJAZDU MOTOCYKLOM DO CENTRÓW HANDLOWYCH


Rybomix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie jest czasem kwestia pętli indukcyjnych przy szlabanach parkingów wewnętrznych, że nie "łapią" motocykli? Pewnie takie są w tym CH czy innych wymienionych. Chyba znacie to czasem ze skrzyżowań z taką pętlą...Wyregulowanie (czy jak to tam nazwać) pętli na motocykle - pewnie "łapałaby" inne pojazdy z otoczenia i szlaban by wariował ;).

Edytowane przez Grass

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę, aby wjeżdżać do Centrum Handlowego. To chyba jakaś nowość była. Nie dziwie się, że zabronili.

Masz po to parking, aby z niego korzystać.

Chyba na parking podziemny Galeri Łódzkiej też nie można wjechać motocyklem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest czasem kwestia pętli indukcyjnych przy szlabanach parkingów wewnętrznych, że nie "łapią" motocykli? Pewnie takie są w tym CH czy innych wymienionych. Chyba znacie to czasem ze skrzyżowań z taką pętlą...Wyregulowanie (czy jak to tam nazwać) pętli na motocykle - pewnie "łapałaby" inne pojazdy z otoczenia i szlaban by wariował ;).

 

No właśnie poczytałam wczoraj o tym i faktycznie może to być powód.

Wydaje mi się, że to jest jednak kwestia ustawienia i chęci "bawienia się tym". Chyba, że faktycznie nie chcą tam jednośladów :dry: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego tak sie stało?

Raczej nie ze spokojnego zachowania motocyklistów. To przez czoperzystów z pustymi wydechami, co prezentują swoją wolność na każdej przestrzeni, a potem idą do centrum handlowego przydymić e-szlugiem.

Zapewne też usportowiona młodzież kręcąca do odciny nie poprawia tego nadszarpniętego wizerunku.

Edytowane przez kivi

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie :laugh: nie mają co robić tylko spędzać czas na podziemnych parkingach i bawić się dzwiękami...

 

 

Dokładnie, wyobraźmy sobie że dźwięk w tunelu potrafi się wzmocnić odczuwalnie 4 krotnie. Niszczymy słuch naszym dzieciom!

 

Słuchanie muzyki w słuchawkach uszkadza słuch bardziej niż tego typu dźwięk.

Edytowane przez KarolaS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym chyba podstawową sprawą powinno być szukanie informacji u źródła, czyli właściciela/zarządcy CH lub parkingu (mogą być inni) i pytanie DLACZEGO jest taki zakaz. Gdybym miała z tym problem, to raczej tak bym zrobiła, a nie wylewała gorzkie żale o nienawiść i dyskryminację, nie wiedząc do końca o co biega. Prościej już chyba nie można się dowiedzieć.

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem reakcji każdego, komu za plecami na parkingu piętrowym albo podziemnym jakiś przyjemniaczek odkreci do odcinki na przelotowych.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co cie interesuje ten parking ???? Mi nigdy nie przyszło do głowy z niego korzystać :biggrin:

Daleko trzeba iść , płacić itp . Stajesz przy samiutkim wejściu od deptaka i masz w nosie ich zakazy :biggrin:

 

Tym bardziej powinno ich denerwować takie parkowanie a nie korzystanie z miejsc do tego przystosowanych.

Taaa ale czego u nas nie wymyślą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdą jest, że zakaz parkowania motocykli w parkingach centrów handlowych może być denerwujące. Ja np. kilkukrotnie już w Arkadii, w Wawie parkowałem i było spoko, bez problemów i blisko. Podziemny parking ma dużą zaletę nad stawianiem "w krzakach" przed wejściem do CH - można zajechać tam na przeczekanie przed deszczem, a i w lecie się ochłodzić i maszynkę ostudzić w cieniu.

Najgorsze w tym jest również to, że sami motocykliści dobrze wiemy jakie mogą być przyczyny takiego manewru - wkurzaliśmy innych, większe grupy klientów dźwiękami, fisiowaniem w miejscach gdzie tak być nie powinno.

Jak opisaliście - w Poznaniu jest miejsce alternatywne, ale nie wszędzie tak jest i będzie.

Edytowane przez derbixxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaniem muzyki zniszczysz słuch tylko sobie i z własnego wyboru, wydechem niszczysz słuch tylko i wyłącznie innym! Jest to najwyższy szczyt buractwa i chamstwa jaki tylko istnieje. Fiaty 125 i 126 są cichuteńkie przy motocyklu, z rynna zamiast wydechu. Argumentacja ze jak mnie nie zobaczy to mnie usłyszy jest totalna bzdura ponieważ wydech jest z tyłu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...