Jump to content

ZAKAZ WJAZDU MOTOCYKLOM DO CENTRÓW HANDLOWYCH

Recommended Posts

Witam, w Poznaniu w C.H Stary Browar wprowadzono bezwzględny zakaz wjazdu motocyklom.

Czy uważacie

że to w porządku?

Czy stworzony precedens pozwoli innym właścicielom Centrów Handlowych zamykać je dla nas?

Jutro nie pozwolą nam wjeżdżać do centrów miast itp.

Czy powinniśmy zareagować? ...

Wiem tylko że brak reakcji to przyzwolenie.

Na forach piszą że ta plaga się rozprzestrzenia że w Szczecinie w Kaskadzie podobnie.

Stary Browar otrzymał nagrodę za najlepsze centrum handlowe na świecie miedzy innym za to ze jest przyjazne mieszkańcom otoczeniu środowisku.

Pytanie brzmi : Czy kapituła przyznająca ten tytuł przyznałaby dzisiaj tytuł Staremu Browarowi? ... Wątpię

Centra Handlowe to nie jest mój ulubiony kierunek i cel podróży lecz często konieczność, więc dość tej dyskryminacji .[/indent]

Ich cyrk ich małpy.

Trochę się nie dziwię. Jakbym miał parking przy centrum, który nie jest usytuowany na otwartej przestrzeni tez bym zakazał wjazdu motocyklom bo wielu ambitnych nie dość, ze na przelotowych wjeżdża to od razu musi narobić hałasu a ludzi doprowadzić do bólu uszu.

Plagą można również nazwać właśnie takich użytkowników motocykli co chcą pokazać, że właśnie wjechali. Myślę, że to jest reakcja a nie inicjatywa.

Jeden temat wystarczy.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Perzcież możesz możesz zostawić na tym dużym na placu przed samiutkim wejściem , nie rozumiem po co wjeżdżać do środka szczególnie, że na zewnątrz masz parking za darmo. To jest własność prywatna i mogą zabronić wjazdu komu chcą.

Zawsze mzesz wybuddowac wlasne Centrum handlowe lub kupic te ktre jz egzystuja i pozwolc motocylistom wjezdzac motocyklami do srodka.Widze spprawd identycznie jak Monter. :crossy:

Nie spotkałam się w stolicy, aby nie mozna było wjechać motocyklem na parking wewnętrzy. Jest to dla mnie lekkie zdziwienie.

Mam nadzieję, że u nas tego nie wprowadzą.

Na razie jest nawet pozytywnie - wyznaczone miejsca motocyklowe lub bezpłatne parkowanie na parkingach strzeżonych :)

z drugiej strony zdaje się, że mamy przepisy antydyskryminacyjne - jak komuś zależy, może się zainteresować i spróbować zaprotestować w oparciu o odpowiednie paragrafy

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]

Guest Zbycho

z drugiej strony zdaje się, że mamy przepisy antydyskryminacyjne - jak komuś zależy, może się zainteresować i spróbować zaprotestować w oparciu o odpowiednie paragrafy

jsz

Nie zadziała. Trza być kobietą, gejem lub Żydem.

Motocykliści się nie załapują na ten patent.