Skocz do zawartości

SPEED DAY 2013


Niesmiertelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kuptel to i to jest konkret a nie jakieś tam.. :P

 

- Songoku

- znajomy 1 z forum Kawasaki

- znajomy 2 z forum Kawasaki

- Sikor

- Rinas

- MarcMarc

- Sherman

- kuptel

- kolega czytacz forumowy

 

 

oczywiście wszyscy na 2 dni rajt? jeszcze jedna osoba i bedzie 850 PLN za całość :D

Edytowane przez songoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tam macie na tyl poludniu czy nawet centrum naszej kochanej Polski,my z polnocy to gdzie nie popatrzec to mamy dalej albo jeszcze dalej :) chyba ze do Szwecji ale tam to z pogoda jeszcze gorsza niz u nas a i tak nawet nie wiem czy maja jakis tor :)

Od nas trzeba liczyc 1000km na porzadny tor wiec to juz jest gruba wyprawa ,aczkolwiek mozliwa :)

 

Odnosnie pierwszego speed day to wg .moich informacji to bedzie nas okolo 7 osob 3CITY ale i tak niektorzy jeszcze stoja na kołkach a to jeszcze wydech nie doszedl a to moto jeszcze nie przezbrojone (to akurat nasz glowny mechanik :) )albo jeszcze planuja glowice ,wymieniaja uszczelki pod glowica czy poleruja kanaly :) ale u nas to tak zawsze :)

Niestety wiekszosc z nas z doswiaczenia nie placi niestety do przodu ,bo zawsze cos sie moze wydarzyc np. w pracy albo co najgorsze moze sie zesrac pogoda :(

Sam dwa razy zaplacilem,pojechalem i wrocilem bo siedzialem w przyczepie , tak lało ze nawet pod namiotem nie mozna bylo usiedziec,wiec opcja 50 czy nawet 100zl wiecej jest lepsza niz 500 w plecy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesmiertelny jest możliwość rezygnacji na 3 dni przed bez straty kasy (tak na stronie stoi)

 

No to decyzja szybka. Klepiecie sie do nas czy nie?

 

Po weekendzie chcemy zalatwić sprawe...

 

p.s

ma ktoś telefon do Molika? byłbym wdzięczny za PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ,trzy dni to w naszym klimacie duzo czasu :) Korzystamy z takiej prognozy pogody na 60godz. do przodu a i tak czasami cos sie potrafi zmienic ,i 100 % decyzje podejmujemy w sobote a w tym przypadku trzeba rezygnowac w piatek w ciagu dnia.

Dziekuje za propozycje ale naprawde tym razem sie nie skusze ,ale w ciagu sezonu jak pogoda bedzie pewniejsza to napewno cos uzgodnie z zaloga i sie podlaczymy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektorzy jeszcze stoja na kołkach a to jeszcze wydech nie doszedl a to moto jeszcze nie przezbrojone (to akurat nasz glowny mechanik :) )albo jeszcze planuja glowice ,wymieniaja uszczelki pod glowica czy poleruja kanaly :) ale u nas to tak zawsze :)

 

Witamy w klubie :) To jest swoją drogą niesamowite i działa zawsze tak samo, niezależnie czy chodzi o rajdy samochodowe, wyścigi czy co tam jeszcze: ZAWSZE robotę kończy się w nocy przed wyjazdem na imprezę, niezależnie od tego, czy była cała zima, czy 3 dni między imprezami :) Potem są takie jazdy, jak akcja ze szmatą w misce olejowej Subaru Imprezy, bo mechanik w ferworze skręcania silnika zapomniał wyjąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, trzeba spytać, czy rabat ze względu na członkostwo w AW sumuje się z rabatem za zgłaszanie grupowe. Bo jeżeli nie, to pieprzyć taki deal, skoro dokładnie 850/900 zł można zapłacić będąc członkiem klubu.

 

No i powstała koncepcja zgłoszenia się tradycyjnie, czyli w ostatniej chwili, zależnie od pogody. Jeżeli będzie się zapowiadała brydza, to wtedy można olać ten SD i zgłosić się na następny, tuż przed rundą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "przepadającej kasy" to raczej nie ma czegoś takiego, przecież jak ma ktoś nie wrócic kasy za usługe z której nie skorzystałeś ???

 

Wiem że jest z tym trudno, bo np. ja przed rundą wykupiłem z góry 2 treningi wolne do Predatorów, a że lało jak z rynny to treningów nie było, no ale oczywiscie - kasy nie oddadzą !!! stąd wziął się pomysł żeby nie tracic tej kasy i żeby mi to przeksięgowali na start w drugiej klasie, i dlatego na spontonie pojechałem i w rookie i w pretendencie :)

 

Ale kiedyś rozmawiałem z Jackiem jak w przypadku naprawdę złej pogody - i powiedział że mozna to przeksięgowac na kolejny Speed-Day, żeby tylko dac znac PRZED a nie PO, bo oni też nie chcą żeby każdy jeździł na siłę żeby tylko wyjeździc to co zapłacił kiedy jest naprawdę zła pogoda a potem co chwila dzwon.

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuście nie ma sensu raczej. :)

Sens jest, bo będziemy nakurwiać, dobrze się bawić, niszczyć opony, hartować psychikę i wykuwać doświadczenie. Kto nie chce, niech ogląda w domu TV albo siedzi z browarem przez monitorem, ale proszę darować sobie "dobre rady". Ja jeszcze nie mam 120 lat i mam wyj**ane na warunki atmosferyczne, rodzinne uroczystości i tego typu klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiete slowa :)

w zeszlym roku pierwszy speed day byl cos jakos16-17 kwietnia a w 3city 4 kwietnia spadlo 10cm sniegu :)

takie prognozy na 2 tyg. to o kant dupy rozbic ,z doswiadczenia z wyjazdow do Poznania wiem ze prognoza pogody moze sie zmienic nawet na dwa dni przed .Pogode z najwiekszym prawdopodobienstwem mozna przewidziec na kilkadziesiat godz. do przodu a nie na 2 tyg.

My korzystamy z www.meteo.pl ,prognoza na 60godz. i to jest wtedy raczej pewne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...