Skocz do zawartości

SPEED DAY 2013


Niesmiertelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno bezwzględnie, nawet przy czasach oscylujących wokół 2:15?

 

Nawet przy bardziej dynamicznej jeździe po mieście, o torze nie wspominając. Nie chce mi się drążyć tego tematu po raz tysięczny na tym forum.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co montować sportowy wydech i później kastrować motocykl db-killerem. Nie lepiej jeździć na seryjnym na którym moc będzie większa niż na zdławionym sportowym.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale można wstawić rurkę zamiast katalizatora a końcówkę zostawić oryginał, różnica w wadze myślę że nie będzie ogromna a moc powinna wyjść na + bo te db-killery naprawdę potrafią sporo jej zabrać. (Arrow robi nawet całe kolektory z możliwością podłączenia oryginalnego wydechu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prendi tak dotarł :)

 

Co do wydechu to chyba nie miałeś w rękach dobrej akcesoryjnej końcówki. Różnica w wadze samej puszki jest KOLOSALNA!

A to że dB killer zabiera fchuj szmocy to też bym nie wierzył...

Kiedyś zrobie hamownie z i bez to będzie o czym pogadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w rękach ponieważ nimi kiedyś handlowałem i wiem jaka jest różnica.Wiem też jak dbkiller potrafi zniszczyć charakterystykę silnika (nie mówię, że w każdym przypadku). Trzeba by było to rzeczywiście sprawdzić na hamowni w kilku egzemplarzach ale tego raczej nikt się nie podejmie więc można tylko dywagować. Chodziło mi raczej o to, że kupowanie końcówki za 1,5k lub całego układu za 4k w przypadku db-killera mija się z celem bo to raczej wywalenie pieniędzy w błoto. Lepiej przeznaczyć te pieniądze na wódę, koks i dziwki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by było to rzeczywiście sprawdzić na hamowni w kilku egzemplarzach ale tego raczej nikt się nie podejmie więc można tylko dywagować.

 

Taka uproszczona analiza jest w bieżącym numerze Motormanii.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienialem wydechu z powodu ze mocy malo bo na to akurat nie narzekam ;) ale niestety w BMW problem jest tego typu ze do oryginalnego wydechu nie zalozysz wyscigowych owiewek ,nie wiem moze gdzies ktos takie robi ale ja nie znalazlem ,poprostu chlebak zwany katalizatorem jest taki zajebisty ze nie miesci sie w dolnej wannie a sam wydech oryginalny to poprostu przelotowa rura taka sama jak kazdy akcesoryjny wyscigowy wydech z ta roznica ze hu...owo wyglada :)

To ze killer cos zabiera to i owszem ale nie jest to jakis kosmos (kiedys gdzies z kims o tym rozmawialem ) nawet ktoregos razu J.Oskaldowicz jak przyjechal na speed day gdzie w drugim dniu obowiazywalo 98 db to zakladal db killera , latal i jakos wlosow z tego powodu nie rwal .

Niestety tak jest u nas w Poznaniu jest ze mamy 102 i 98 db a jak glosniej to jest klopot , biorac pod uwage ze zawodnicy z licencja moga miec 102 to juz amator ktory przyjedzie na wymienionym ukladzie ma problem bo jego obowiazuje 98db a wiekszosc akcesoryjnych wydechow jest na granicy a czesto nawet przekracza te 102.

Kiedys na jednej z rund ( jak zaczela sie awantura o glosnosc ) Jacek kazal mi i koledze pozamieniac koncowki Yoshimury w naszych gsxr 1000 K5 na oryginalne wydechy bo nie dopusci nas do wyscigu,efekt byl taki ze we dwoch lecielismy po cichutku w rookie na oryginalach a cala reszta grzmiala jak żli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, nasz dream team przedstawia sie następująco:

 

1 Jacek Szadkowski

2 Maciej Sikora

3 Marek Kwietniewski

4 Paweł Przybylski

5 Marcin Grodzicki

6 Adam Walewski

7 Sebastian Szewczyk

8 Piotr Kuptel

9 Michał Strzałkowski

10 Konrad Sawicki

11 Tomasz Rabiński

12 Piotr Prendota

 

Dostalem właśnie info, że proszą o zalogwanie sie na stronie i zapisanie. W dziale płatność zaznaczcie "płatność przelewem". Ja już się zapisałem. Potwierdzie poniżej, że się zapisaliście :)

Edytowane przez songoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...