Skocz do zawartości

Pierwszy motocykl


Piroman666
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chwale się moim nowym a zarazem pierwszym nabytkiem którym jest Kawasaki gpz 550 :-)

Niestety nie posiadam jeszcze prawo jazdy ponieważ mam 23 lata a nasze prawko w naszej pięknej krainie zmienia się jak pogoda :)

post-67524-0-60371700-1360873474_thumb.jpg

Edytowane przez Piroman666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszyscy przeżywają to prawo jazdy jak ku*wa okres. Dajcie już spokój od dawna wiadomo było że zasada jedno prawko do wszystkiego się nie sprawdza. Co więcej może w końcu powróci do nas rynek mniejszych pojemności.

 

Ja bym obstawiał, że raczej zniknie. Jak ktoś się uczy na 600ccm to raczej nie kupi sobie po zdaniu prawka 250ccm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@heniek128

Uczyłem się na gs500, kupiłem cb250, i to dwa lata po zrobieniu prawka. Wbrew pozorom, istnieją jeszcze normalni, myślący ludzie w tym kraju.

 

Niestety, z tego co widzę, zaostrzenie rygorów na prawo jazdy zwiększy tylko liczbę jeżdżących jak autor tematu - bez prawa jazdy, bez żadnego doświadczenia, wiedzy itd... Nie wiem co prawda, jak im udaje się uciec przed kontrolami - ja mam średnio jedną na miesiąc i to nie jeżdżąc bóg wie ile, 800-1000km miesięcznie. Kontrola - trzeźwości, świateł czy bóg-wie-czego w wawie bo mam podWiejską rejestrację, ostatni raz płaciłem w czerwcu 2011 roku i to praktycznie pod domem.

531979.png- dziennik kosztów na spritmonitor.de

Moja Honda CB250N na Autocentrum.pl - ZAPRASZAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczyłem się na gs500, kupiłem cb250, i to dwa lata po zrobieniu prawka. Wbrew pozorom, istnieją jeszcze normalni, myślący ludzie w tym kraju.

Yyyy...

 

Niestety, z tego co widzę, zaostrzenie rygorów na prawo jazdy zwiększy tylko liczbę jeżdżących jak autor tematu - bez prawa jazdy, bez żadnego doświadczenia, wiedzy itd...

Prawda :cool:

 

Nie wiem co prawda, jak im udaje się uciec przed kontrolami

Chłopaki kupują litry więc mają zajebistą przewagę :rolleyes:

 

@topic

Te płomienie są fajne : DDD

Szerokości ;)

Edytowane przez rexar

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

"a dlaczego" vel "yyy" - bo nie uważam, żeby 500ccm po 50ccm to był dobry pomysł, pomijając już kwestię ceny i stanu.

531979.png- dziennik kosztów na spritmonitor.de

Moja Honda CB250N na Autocentrum.pl - ZAPRASZAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczyłem się na gs500, kupiłem cb250, i to dwa lata po zrobieniu prawka. Wbrew pozorom, istnieją jeszcze normalni, myślący ludzie w tym kraju.

Ale uzasadnij w kilku słowach ten samozachwyt.

Kupiłeś ledwo jadącego chrupa i na siłę starasz sie tym faktem kogoś zainteresować?

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogień!

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...