Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem za ile dokładnie znalazłeś te DENSO,ale NGK kosztuje znośnie,a nie są gorsze!

 

http://allegro.pl/ng...2960206934.html

 

Jest tam tego trochę,więc wystarczy poszperać bo są chyba i taniej.

Edytowane przez lukasz-2211
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi Panami porozmawiaj:

SKLEP/SERWIS WARSZAWA 03-674 ul.RADZYMIŃSKA 206 tel.(22) 428-35-68 SKLEP CZYNNY PON-PT 09-18. SOB 9-13,

 

Kupiłem u nich 3 razy. Miałem jedną reklamację. Przyjęli bez gadania. Jeśli nie ma stanie mogą zamówić. Niestety nie licz na niską cenę. Irydy po prostu kosztują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są po 58zł na allegro + wysyłka, ale też na forum ktoś sprzedawał świece. Kupowałem kiedyś jakieś nietypówki od ?? kubusgsx ?? albo podobny nick, wysyłkowo z Warszawy. Może sie odezwie albo poszukaj. Nie mam już tego w archiwum, sprawdzałem przed chwilą. Powcinało rzeczy sprzed kilku lat :mellow:

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za ile dokładnie znalazłeś te DENSO,ale NGK kosztuje znośnie,a nie są gorsze!

 

http://allegro.pl/ng...2960206934.html

 

Jest tam tego trochę,więc wystarczy poszperać bo są chyba i taniej.

Z tymi Panami porozmawiaj:

SKLEP/SERWIS WARSZAWA 03-674 ul.RADZYMIŃSKA 206 tel.(22) 428-35-68 SKLEP CZYNNY PON-PT 09-18. SOB 9-13,

 

Kupiłem u nich 3 razy. Miałem jedną reklamację. Przyjęli bez gadania. Jeśli nie ma stanie mogą zamówić. Niestety nie licz na niską cenę. Irydy po prostu kosztują.

Są po 58zł na allegro + wysyłka, ale też na forum ktoś sprzedawał świece. Kupowałem kiedyś jakieś nietypówki od ?? kubusgsx ?? albo podobny nick, wysyłkowo z Warszawy. Może sie odezwie albo poszukaj. Nie mam już tego w archiwum, sprawdzałem przed chwilą. Powcinało rzeczy sprzed kilku lat :mellow:

 

Dzięki Panowie za zainteresowanie, ale przed chwilą dostałem wiadomość od kolegi, że w hurtowni może je mieć po 40zł brutto za sztukę, więc chyba szukanie taniej nie ma sensu.

 

Aktualnie mam NGK, ale muszę wymienić i tak za namową kolegi skuszę się na irydowe.

 

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zimniejsze to 24 lub 22.

Niższa ciepłota = więcej ciepła zatrzymuje = świeca cieplejsza, czyli na odwrót, zimniejsze to już tylko 31.

 

Co do IU27A to można w ostateczności zastosować zamiast IU27 (tylko trochę inna budowa elektrody masowej), natomiast IUH27 to typowo "hodnowska" świeca, literka H oznacza że gwint świecy jest do połowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...