Skocz do zawartości

WMMP 2013


Sherman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wysylajac odpowiednio wczesnie zgloszenie przed pierwsza runda mozna wpisac numer jaki bys chcial miec , wiadomo im szybciej wyslesztym szansa jest wieksza ze go dostaniesz, tak wynika z mojego doswiadczenia w rookie czy predatorach . W klasach miszczowskich wiekszosc ma swoje numerki i tego sie w biurze trzymaja .

 

no Gdansk widzie jest tutaj godnie reprezerntowany jestem ciekawy jak Niesmiertelny bedzie zapierd... na tej BMW :) ja tam chce numer #36 i pewnie skorzystam z rady i zarezerwuje go wczesniej.

szkolenie motocyklowe dla wszystkich

3MM Racing Academy

http://www.3mmracingacademy.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd te pomysły z rezerwcjami, bo wystarczy jeden telefon do AW, żeby się dowiedzieć, że nie ma czegoś takiego, jak rezerwacja numerów i obowiązuje zasada (niepisana), że każdy jeździł z tym, który miał w poprzednim sezonie a jeżeli nie jeździł, to mu dają wybór spośród tych, które są wolne. Odbywa się to przy zgłaszaniu na rundę, bezpośrednio przed BT, na którym już trzeba zaprezentować numery na moturze.

 

Ps. ja bym się zainteresował trochę ważniejszymi sprawami typu licencje, ubezpieczenia, badania lekarskie na nowych zasadach (nowe druki) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek a możesz mi na PW napisać coś więcej bo jestem zielony w tym temacie..?

 

kuźwa właśnie do mnie dotarło, ze mogę mieć problemm z przejściem badania z połamanym kręgosłupem... :(

Edytowane przez songoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to niemieckie ustrojstwo bedzie zasuwac bo jak ja poskladalem to zrobiilem nia tylko pare kilometrow po wiosce :) tak ze narazie przymieram sie tylko w garazu ,ale pozycja i zestaw wskaznikow mi odpowiada ;)

 

Odnosnie numerkow to oczywiscie z nie ma rezerwacji ,mialem na mysli to ze zgloszenia do zawodow mozna wysylac juz chyba 2-3 tyg wczesniej i jak bedzie wolny to ci go przydziela bo glowy nnie dam ale nie wydaje mi sie zeby w biurze zawodow ktos siedzail i sprawdzal czy w zeszlym roku ktos latal z tym numeram czy nie ,w kazdym razie sprawa dotyczy pucharu polski niw mistrzostw polski bo tam to wiadomo :) ,ale moge sie mylic bo na uklady nie ma rady :)

 

jesl chodzi o badanie to nie mow i tyle .

Edytowane przez Niesmiertelny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, jakiś zielony formularz czy coś, mam nadzieję, że lekarz, który nam podbijał hurtem w zeszłym roku będzie wiedział o co chodzi. Niestety poprzedni, od którego zaświadczenia miło pół Polski, zrobił wszystkim kapitalny numer i umarł, więc się zrobił problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy oglądaliście to ale wrzucę. Fajna relacja przeprowadzona przez Adama i nawet Mick jest na końcu.

Film z przed lat ale warto przed sezonem sobie oglądnąć jak to wygląda.

Tak jak pisał kiedyś niesmiertelny nie którzy mogą bawić się na bogato i tak naprawdę oni się liczą, większość z nas to raczej będzie się bawić dla samej frajdy no chyba że Sherman jak znajdzie sponsora ;)

Adam naprawdę fajnie to przedstawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sie troche pozmienialo ,ale pamietam kiedys to najsympatyczniej bylo w boksach na trawie w lesie :)

NA kostce siedzialy tylko duze zespoly i niestety zawsze jest ,bylo duze cisnienie na wynik ,a to sponsorzy a to ktos kogos nie lubi a to jakis incydent wyscigowy albo ktos gdzies sie z kims poklocil .

 

Chociaz jak czlowiek z lasu poszedl do chlopkow na kostce to tez w wiekszosci przypadkow w miare mozliwosci pomogli

 

W lesie ,milo sympatycznie po kolezensku , w dzien sie scigalo na lokcie a wieczorkiem siedzielismy pilismy piwko (jedno gora dwa :) )i gadalismy ,jeden drugiemu podpowiadal jak cos wiedzial wiecej, jak zrobic to jak zrobic tamto a czasami trzeba bylo cos komus pozyczyc bo mu zabraklo i nie zawsze chodzilo i piwko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...