Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem właśnie jedną nową sc0 zobaczę jak mi się na niej będzie jeździć ciekawy jestem czy wytrzyma cały dzień, chyba że założę na kwalifikację i wyścig tylko (na sloviakiaring) cel -->2:20

"Sikor" tylko te opony to bardziej na ulicę niż na tor (CHYBA)

 

Wydaje mi się że sc0 nie wytrzyma całego dnia :) pół dnia do sporo ;)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie SC0 - pełno tego ostatnio na Alledrogo, ceny niskie, roczniki niezłe...

Latał ktoś na tym w Poznaniu? Ile taka opona faktycznie znosi i czy warto to zakupić pod kątem SD ?

Kolega latał awaryjnie na tym bo złapał kapcia w swojej oponie . Sc0 daje rade 2-3 sesje wiec bez szaleństwa . I musi być dobrze rozgrzana . Moim zdaniem nie warta uwagi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszankę dobiera się przecież do panujących temperatur, więc kupno pod kątem SD o.k., ale przy odpowiednich warunkach pogodowych. Poza tym niestety żeby nie niszczyć takiej opony zbyt szybko , to trzeba odpowiednio szybko i technicznie jeździć żeby kapeć był dogrzany. Znam to z autopsji jak w ciągu dwóch lub trzech sesji potrafiłem zajechać SC1. Z pokorą przeskoczyłem na mniej wyczynowe opony i wytrzymywały znacznie dłuzej.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak właśnie jest. Ja dlatego kupiłem supercorsę pro. Sprzedawca wręczając mi ją powiedział: "przy twojej jeździe i sv-ce to ty ze 2 sezony na niej pojeździsz. I ja mu wierzę.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...