Skocz do zawartości

Szuwaks antypoślizgowy


Gość Zbycho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę :laugh: nie w temacie motocyklowym.

Mam schody ze stali nierdzewnej ryflowanej. Wytarły się trochę i zrobiły zwyczajnie śliskie, zwłaszcza jak są mokre. A zimą zazwyczaj są mokre cały czas.

Nie da się zastosować taśm, nakładek ... nie można ich przykleić bo ryflowanie wystaje.

Szukam jakiegoś szuwaksu w spreju. Słyszałem o czymś takim ? działa to relatywnie krótko ale lepiej krótko jak wcale.

Ktokolwiek wie, ktokolwiek słyszał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryflowanie nie przeszkadza :) - weź kawałek gumy (pasek) i poszukaj w Leroyu lub innym Praktikerze kleju dekarskiego - nawet na mokro przykleja. Jest elastyczny i na pewno da radę - najrówniej nie będzie przylegało do stopni, ale jeśli są bardziej techniczne niż wizytowe, to spoko załatwi sprawę.

 

A co do szuwaksa - zwyczajnie piaskiem posypuj.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dawno temu można było coś takiego kupić w Czechach i nazywało się w tłumaczeniu "Łańcuch na obuwie" ,może kolega Yeuop będzie coś więcej wiedział na ten temat.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaatam, kombinacje. Piaskowanie lub korundowanie i schody będą szorstkie. Tylko że sporo syfu powstaje przy procesie.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem taśme antypoślizgowa która montowali właśnie na czyms podobnym do ryflowanej blachy pic w tym ze ja przyklejasz a później traktujesz opalarka dziaki czemu idealnie przylega do powieszchni. Nie wiem z czy można coś takiego kupic w PL bo zakładała to Niemiecka firma ale tasma wytrzymuje zeson zimowy przy srednim przejsciu przez nia 900 osób na dobe . Jak mi sie uda to może gdzies jeszcze pudełko po niej znajde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...