Skocz do zawartości

Samochód do 15 tys


Bartekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej kwoty można śmiało poszuakć takze Toyoty Avensis z silnikiem 1.8 i jeżeli ktoś ceni sobei oszczednosć to gazować,dobra instalka w tym silniku spokojnie przejdzie,a osiągi sa na odpowiednim poziomie,więc czemu nie. Ewentualnie Passat B6 Fl,ale tutaj uwaga na dosyć slabe zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kiedyś miałem takiego forda w sedanie v6 170KM i :

zalety:

- miejsce kierowcy, przestrzeń, wygoda, dostępność gałek, przycisków, dzwigni, wzorzec

- skrzynia automatyczna - wzorzec, pod przyczepą będzie się grzać potrzebna chłodniczka.

- kultura pracy silnika i spalanie

- klimatyzacja - wzorzec

 

wady:

- plastiki, same odpadają, ogólnie marne wykonanie

- hamulce

- dynamika silnika

- przewietrzanie wnętrza nie istnieje, strasznie paruje w środeczku

- nie jest wart połowy tych 12 tysięcy, za rok może dwa będą stały po cztery może pięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej bym nie szedł w takie "wynalazki"

a wygląda to gorzej niż Mondeo MKI i MKII :D

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakieś amerykańskie ?? Od razu skojarzył mi sie z dżetsonami :D

 

Yuby a może jakaś drapana honda/toyota z USA ? Tam jedna rysa i cena na pół :bigrazz: . Małe lakierowanko na miejscu i można śmigać . Muszę się przyjrzeć różnicom w wyglądzie i konstrukcji . Ostatnio widziałem u mnie dużą Toyotę z nalepką jakiegoś dealera z Ilinois .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skad oni biora te moce max silnika Forda 3l - naprawde ma on 140 KM i jest niezly tak jak opisal Madafaka:

ladnie i malo pali ale nie ma dynamiki w tym ciezkim samochodzie. Skrzynia jak cie moge, ale zalatwia sprawe kiepska jakosc osprzetu i elektroniki.

Tak ze bym sie w to nie angazowal.

Ja mialem wersje z silnikiem 3.8 ( wiecej momentu przy tej samej mocy ) i to byla tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saab nie nadaje sie do codziennej eksploatacji. Zawsze w nich śmierdzi xle wyprawioną skóra, za dużo palą i padają panewki w tych legendarnych silnikach. W 4 lata znajomy wymienił ok 70 silników B204 i B234. Bez sensu.

Moze V70?

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chciałem pierwszą generację w automacie, albo nawet 850t5

Dobry pomysł:)

 

Ja w drugiej połowie września miałem okazję jechać niezłym kombiakiem V70 (chyba ;) ) Podpytam, może jest na sprzedaż. Tylko z tego co pamiętam to nie był automat. :/

nie jest!!!:)

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...