Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałam kiedyś autobiografię Rossi'ego ("What if I had never tried it"). On tam wyraźnie pisze, dlaczego odszedł z Hondy wtedy, gdy Honda była najlepszym motocyklem w stawce, do Yamahy, która była jak dziś Ducati - co najmniej 1 sek na kółku z tyłu.

Odszedł, bo w Hondzie najważniejszy był motocykl, nie kierowca, ale przede wszystkim dlatego, że w Hondzie nikt się nie uśmiechał. Wszyscy byli sztywni, zimni i perfekcyjni. A on chciał (zresztą nadal oo tym mówi) mieć również przyjemność z jazdy i bycia w garażu z ludźmi, z którymi można pożartować i pośmiać się.

 

Mam takie wrażenie, że tu na forum, sporo jest osób śmiertelnie poważnie podchodzących do tematu. Jest to o tyle śmieszne, że stawka jest żadna. Zamiast więc się pośmiać i mieć fun z przebywania między ludźmi mającymi tę samą pasję, my się obrażamy,napinamy, ośmieszamy wzajemnie. Pewnie i ja się do tego dokładam, ale może warto spojrzeć na siebie nieco bardziej krytycznie i może dać trochę na luz?

 

To jest tak jak ze słynną już na całe forum "zakładką". Wiem, kto z tego forum kupił książkę "Sport riding techniques". Nie wiem, czy przeczytał, ale tam też jest o tej technice napisane i wyjaśnione po co to się robi. Ale, oczywiście to obciach teraz napisać, że może jednak coś takiego jest i do czegoś służy? Nie: zamiast tego lepiej napisać, że Rossi to leszcz, bo nie jeździ "na zakładkę".

 

Sorry za ten tekst, ale tak mnie naszło.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się poważnie zrobiło. Ja zazwyczaj czytam forum z lekkim przymróżeniem oka. A tymczasem idzie na noże. Judnak to co ma Sikor w stopce nie jest żartem.

A ja oglądam motoGP i zachwyca mnie wszystko poza tym kto wygrał. Bardziej przyciąga moją uwagę to jak jeżdżą. Dla mnie wszyscy są artystami.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby właśnie takie posty jak twój powyżej jest zaczątkiem agresji i niestety ty należysz do ludzi co pierwsi wkładają szpilkę (a powinieneś dawać przykład jako moderator).

Taka jest prawda i ty to teraz udowodniłeś.:(

Jeszcze nikt na tym forum nie pisał że jest Bogiem jazdy itp, każdy podchodzi do swojej oceny skromnie i z rozwagą nawet koledzy śmigający juz po torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziecinny i niedojrzały to podobno ja jestem ...

Widzisz Yuby, ostatnimi czasy słodkie pierdzenie, pedałowanie i braki w czytaniu ze zrozumieniem stały się domeną tego działu. Odnośnie tego arta, który ostatnio tu wrzuciłem to też chyba nikt nie załapał o co chodziło (no przynajmniej nie ci, którzy go "skomentowali").

Ostatnio prosiłeś o wrzutę dotyczącą tych wszystkich danych o oponach. Pomyślałem sobie, przygotuję Ci to na PW, bo jesteś z tych osób, których to zainteresuje (Limo dał link, więc w takim razie odpuściłem). Ale dosyć mam już publikowania takich rzeczy bo garstka to obczai, spora grupa zhejtuje, a większość po prostu ma to gdzieś lub zwyczajnie nie ogarnie. Na szczęście wali mnie to i podobnie jak Ty myślisz - szkoda psuć sobie krwi.

Dlatego sam sobie pouskuteczniam owe słodkie pierdzenie, licznik postów przecież też jest ważny. Ale w temacie to i tak wiem, że z właściwymi ludźmi pogadamy na żywca.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby przytoczyłeś cały tekst koroviova, a odniosłeś się do dwóch ostatnich zdań tego tekstu.

Koroviov odniósł się w pierwszej części (cztery pierwsze zdania tekstu) do spięcia powyżej.

Ty pisząc że „bo każdy z nich jest Bogiem jazdy „ myślałem że odnosisz się do nas forumowiczów że uważają się za super znawców i ścigantów.

Przyznasz że przytaczając cały tekst można jednak było tak to odczytać.

Przyznam szczerze że czytałem tego posta na szybkiego w pracy i tak to w pierwszej chwili zrozumiałem. Ok. umiem się przyznać do błędu nie jestem nieomylny i jak Cię uraziłem to przepraszam. Tylko nie rozumiem dla czego tak Sikor zaraz się nakręca pisze o jakiś oponach itp. Ja mam do niego wielki szacun za jego dużą wiedzę ( z resztą już to dawno pisałem ) pisze o jakiś licznikach itp. ja tu się wpisuję bardzo rzadko i nie zależy mi na jakimś przebiegu czy coś tam, ja wolę w większości czytać bo można się tu sporo dowiedzieć. Dowiedzieć rzeczy które mogą w przyszłości wiele pomóc, wielu rzeczy nie wiedziałem i jeszcze wiele nie wiem.

Ale muszę się wam przyznać że nadal nie wiem co to zakładka tak a propos. :)

Tyle sprostowania poza tym tematem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatMax - zakładka to jednoczesne używanie gazu i przedniego hamulca. Czyli, wjeżdżając w zakręt na wciśniętym heblu, zaczynasz odkręcać gaz, wciąż trzymając wciśnięty hamulec, po to, by utrzymywać "sklejone" przednie zawieszenie. To w dużym skrócie :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam lepszy dzień bo zdaje mi się, że wszyscy mają rację. Może dlatego, że spędziłem tydzień na nartach (dwa dni na desce, 2 na alpejskich i 2 na telemarku) i jestem tak wyluzowany, że nawet mi niecierpliwość w oczekiwaniu na wiosnę spadła. Czego i Wam życzę w ten piękny zimowy wieczór.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...