Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O kurde :D Zapowiada się jeden z najciekawszych sezonów MotoGP... Widać, że YAMAHA jest dla Rossiego :D W końcu wziął się do roboty i może zrobi psikusa Daniemu, Marquezowi i Lorenzo i zgarnie tytuł? :D

 

W końcu dopiero zaczyna się "oswajać" z motocyklem. Musi zmienić styl jazdy z DUCATI pod YAMAHĘ....

 

 

Tak czy siak widać, że Pedrosa nie odpuści :D Oby w tym roku zgarnął tytuł... Bardzo Mu się należy... Rossi już nie musi nic udowadniać, a Pedrosa zawsze ma pecha ;/

Trzymam kciuki za Daniego Pedrosę i Mavericka Vinalesa w klasie MotoGP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedrosa zawsze ma pecha ;/

Ja Ci powiem, że mam mieszane uczucia do niego (jakkolwiek by to zabrzmiało! ;)). Chodzi o to, co zrobił po wywrotce w Australii. Zamiast podnieść moto i walczyć, to koleś zrezygnowany zjeżdża do boksu... widać było, że nawet nie sprawdził, czy coś się stało z motocyklem, że po prostu "poddał się". A mi się strasznie podoba, jak ktoś walczy do końca. Ale to może jakieś moje uprzedzenia - bo z drugiej strony bardzo lubię jego jazdę i podziwiam, że ktoś o takich "gabarytach" ogarnia takie monstrum. Za to szacun! (może dlatego nie próbował podnieść motocykla, bo jest za mały i wie, że sam nie da rady??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bardzo lubię Pedrose ale wydaje mi się jednak że czegoś mu brakuje w tej najmocniejszej klasie.

Widać w testach że Rrossi jeździł mało 30laps inni 50-60. Widać więcej jest grzebania niż jeżdżenia ale Berdzys i mechanicy tez muszą trochę posmakować powrotu do Yamahy. :)

 

Oficjalny rekord jest chyba 2,00,3 ale z tego co pamiętam Stoner tam jeżdził w treningach 1,59coś chyba, wiec jeszcze sporo muszą urwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem na jednej z edycji w Brnie jak Rossi jeździł na Hondzie (motogp) siedziałem na trybunach start meta i w przerwie między treningami w każdym garażu mechanicy zapierda.... w boksie Rossiego cisza siedzieli na krzesełkach i pucowali sprzęt.

Powaga tak było ale to były dawne czasy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem na jednej z edycji w Brnie jak Rossi jeździł na Hondzie (motogp) siedziałem na trybunach start meta i w przerwie między treningami w każdym garażu mechanicy zapierda.... w boksie Rossiego cisza siedzieli na krzesełkach i pucowali sprzęt.

Powaga tak było ale to były dawne czasy.

Bo to przecież Honda była! :biggrin:

ホンダが一番です

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam Rossi zrobił mniej okrążeń, bo stwierdził że jest zajebiście i nie ma co nap**dalać dookoła. ;)

To mi się podoba! Tak samo, jak Stoner, który ponoć wyskakiwał na 4 kółka, robił swoje i wracał do depo... a nie taki Lorenzo, który jak małpa jeździ w kółko zawsze 100% przewidzianego czasu ;)

 

To jest kwintesencja taktyki "j*błem pole position to j*błem, na ch*j drążyć temat" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...