Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

każdy przypuszcza itp.

 

:) Mat, ja tylko polemizuję z "przypuszczeniem", że facetowi z takim portfolio jak Pedrosa "się nie chce". No ryli, jak można tak poważnie zakładać? No i bije po oczach kontrast w ocenie - "Jak Marquez odpuszcza to jeździ z głową, a jak Pedrosa odpuszcza to jest mięczak". Of course biorę poprawkę na swoje oceny, bo Sikor się ściga a ja nie i w TV też pewnie widzi więcej, no ale ale... :)

 

BTW - dobrze liczę? Jeśli Lorenzo wygra ostatni wyścig to wystarczy że Marquez będzie czwarty żeby zdobyć tytuł?

Edytowane przez fantom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio liczyłem i tak chyba wychodzi, ze czwarte mu starczy. Wreszcie Rossi na podium.;)

Gorzej jak coś wywinie w treningach i dopie... punkt karny, wówczas czeka go start z ostatniego pola. W takim układzie o czwarte bedzie trudno. Kurde jaką trzeba mieć psychę żeby to wszystko ogarnać w pierwszym sezonie Motogp, to jest takie cisnienie że masakra, ciśnienie na naszym forum to pikuś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie doleję oliwy do ognia, a co ;)

 

http://www.bikeme.tv/index.php/dani-pedrosa-motogps-biggest-parasite/

 

na wstępie zaznaczam, że nie komentuję i nie wyrażam ani poparcia ani krytyki wobec tego artykułu

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kuwa :) no to Maciej nieźle dolał ;) lepiej żeby fantom dzisiaj nie zaglądał ;) mam nadzieję że sobie nie weźmie tego aż tak bardzo do serca. :sad: żarty muszą być ale tak na poważnie kiedyś gdzieś czytałem czy nawet słyszałem że Dani byłby innym Danim gdyby nie ten Pług czy Pug hu... wi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kuwa :) no to Maciej nieźle dolał ;) lepiej żeby fantom dzisiaj nie zaglądał ;) mam nadzieję że sobie nie weźmie tego aż tak bardzo do serca.

 

:) Oj, moi drodzy. O problemach z tylnym kołem Pedrosa powiedział od razu po wyścigu dla BBC jeszcze przy barierkach. Dokładniej opisał to na swoim blogu - można poczytać albo można dalej tu hejtować gościa. Ten wpis Sikor już tu wrzucał. O poszczególnych bredniach z tego artykułu (np. "nigdy nie był poważnym konkurentem w walce o tytuł") nie chce mi się, bo po co. Tłumaczenie ostatnich dwóch zdań: "Dani Pedrosa, wyp...dalaj. I obyś nie trafił w barierę bezpieczeństwa na wylocie." I to by było na tyle mojego zainteresowania taką twórczością :lapad:

 

Argumentacja Micka jest nielogiczna - najpierw wymienia obiektywne przyczyny rozminięcia się Daniego z tytułem, a potem buduje swoją kategoryczną i ostateczną opinię na ostatnim Motegi. No i uwaga, że Stoner przyszedł i bęc, zdobył tytuł, a Dani nie - :) S-T-O-N-E-R? No proszę pana :icon_rolleyes:

 

Już mi się nie chce o Pedrosie... a więc odpłynę od tematu letko :)

 

W związku z wycofaniem się Gwardii Narodowej ze sponsoringu w AMA (co oczywiście ma bezpośredni związek z sytuacją polityczną w USA, no ale kto by tam interesował się polityką...) z udziału w tej serii wycofuje się team Michael Jordan Motorsports będący własnością wiadomo kogo :) Jeździ w nim m.in. młodszy brat Nicky'ego Haydena. W związku z tym team zaczął interesować się udziałem w WSBK i MotoGP :clap:

http://www.cyclenews.com/585/22548/Racing-Article/Michael-Jordan-Out-Of-AMA-Racing-But-Headed-Overseas.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł Micka naprawdę dobry. Dawno Micka nie widziałem na forum ale jednak chyba od czasu do czasu przegląda te forum. :)

 

Co do artykułu z linka Macieja, pisząc takie słowa (jak przytoczył fantom) świadczą tylko i wyłącznie o tym który to napisał,facet nie ma pojęcia o Motogp. Przychylam się do fantoma- cytuję- "I to by było na tyle mojego zainteresowania taką twórczością"

 

 

 

Gorący tydzień 44 Daniego na naszym forum. :) Jedziemy dalej? ;) Możemy fantom odpłynąć, tylko rzuć inny temat.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widze, ze ta Motormania ma mniej klasy niz ktokolwiek molby sie spodziewac.

 

Az dziw, ze nie napisali o tej wcisnietej klamce sprzegla ze trzy strony, chyle czola :notworthy: Motormania is the best ! ! ! :banghead:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...