Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawostka z Moto2

 

Top Speed zaliczył zwycięzca, Pol Espargaro - 287 km/h!!!

 

To jest 10 km/h więcej niż jechały w tym roku znacznie mocniejsze przecież Supersporty (a konkretnie Fabien Foret - 277 km/h)

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest 10 km/h więcej niż jechały w tym roku znacznie mocniejsze przecież Supersporty (a konkretnie Fabien Foret - 277 km/h)

 

Jak to możliwe?

 

Zamętu pt. "Philip Island" ciąg dalszy :) Rossi przed wyścigiem wiedział, że karą jest czarna flaga, wiedzieli też inni, ale wygląda na to że team Marqueza nie wiedział :) MM w wąskim gronie opracował strategię 11. kółka bez informowania o tym reszty ludzi w HRC i tak się to skończyło. Menedżer Marqueza wyrasta tu na szarą eminencję niczym Kardynał Ryszelie :) ;) O politycznych gierkach między dwoma garażami Hondy tu: http://www.asphaltandrubber.com/motogp/alberto-puig-emilio-alzamora-repsol-honda-power-struggle/

 

Co ciekawe, autor kolejny raz już pisze, że Honda ma "dwóch z trzech najlepszych zawodników na świecie" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodziło raczej o Lorenzo.

 

@fantom - stawiam, że niższa masa (jestem prawie pewien, ale szczerze mówiąc nie chce mi się sprawdzać) i lepsza aerodynamika, bo cóż innego pozostaje?

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... pozostają jeszcze opony.

Przecież WSS na Supercorsach się ściga a moto2 na slickach. A wiecie jakie są w ogóle różnice czasów okrążeń miedzy WSS a moto2? Bo nie mogę nic znaleźć

Edytowane przez Bimbak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos wiecej ?

Kiedy treningi, kwalifikacje ? Wyscig o ktorej godzinie ?

Mam Polsat cyfrowy i chcialbym poogladac ....

Dzieki Yubasku :biggrin:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może z tym Vmax to kwestia odpowiedniego wiatru - piszę to na poważnie, przecież przy tych prędkościach wszystko ma znaczenie (z aerodynamiką i wagą na czele, o czym pisał Sikor). Do tego może mają jakieś patenty nowe typu zaciski hamulcowe, które odbijają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas wlasnie powtarzaja wyscig z Australi, ktory notabene przgapilem :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...