Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tego manewru na korkociągu wydaje mi się, że Vale nie pojechał pełnym ogniem w korkociągu (obu trochę wywiozło) i tylko dlatego udało się Marcowi to obronić - oczywiście pomijam fakt, że prędzej czy później i tak by to zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano .....

Fajny wyscig :lalag:

 

Tylko tak wracajac do tego wyprzedzania ..... MM bardzo mocno wyjechal poza tor i w sumie powinien oddac pozycje, nie ?

 

Komu? Rossiemu, który ten manewr opatentował? I jak by to wytłumaczyli? Wyraźnie widać skąd MM czerpie wzorce... kolejny raz ;)

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko zapytalem ....

Nie pamietam czy Rossi wyprzedzał tez wyjezdzajac poza tor a glownie o to pytam.

To jest jakby uzycie miejsca nie bedacego torem i jakby tak sobie smigac to mozna by wykorzystywac inne miejsca i scinac zakrety.

W F1 za scinanie i wyprzedzanie oddawana jest pozycja a tu ?

Jak nie i jest to legalne to ok, O to wlasnie pytalem.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyprzedzanie w tym miejscu decydują się najwięksi mistrzowie. W 2008 roku V46 wyniosło zdecydowanie mniej niż teraz Marqueza ale nie powinien oddawać pozycji Rossiemu(zgadzam się z Yubym) teraz z resztą Rossi to docenia i szanuje i przyjmuje to moim zdaniem jak prawdziwy mistrz (sytuacja po wyścigu mówi sama za siebie). Wyniosło zarówno Rossiego i Marqueza i nie było innego wyjścia żeby z tego inaczej wyjść.

Dla mnie Marquez jest kopią Valego z przed kilku lat (spontaniczny, wesoły, niesamowity szybki fajter) i wydaje się że ten chłopak będzie królował w tej klasie tak jak kiedyś V46 przez wiele lat.

Oby tak było, mam nadzieję że ten chłopak wypełni pustkę jak 46 odejdzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam niusika! :buttrock:

 

 

"Double world champion Casey Stoner will make a dramatic return to MotoGP action next month when he tests a factory Honda RC213V at the Twin Ring Motegi track in Japan, MCN can reveal.

The outspoken but blindingly fast Australian, who retired from MotoGP immediately after the final race of 2012 in Valencia last November, will take part in a two-day test on August 6-7 at the Honda-owned track."

Edytowane przez Domiiniika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, tegom chciał



 

 

Ale mam niusika! :buttrock:

 

 

"Double world champion Casey Stoner will make a dramatic return to MotoGP action next month when he tests a factory Honda RC213V at the Twin Ring Motegi track in Japan, MCN can reveal.

The outspoken but blindingly fast Australian, who retired from MotoGP immediately after the final race of 2012 in Valencia last November, will take part in a two-day test on August 6-7 at the Honda-owned track."

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...