Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamiętam już czy on był mistrzem w 250(kilka jego wyścigów np. z Marko były naprawdę ciekawe) i chyba też nie wygrał w Motogp wyścigu, nie chce mi się sprawdzać.

Macie inne zdanie i ja to toleruje nie mam się zamiaru z Wami przekomarzać co do Bautisty. Tylko nie rozumiem dla czego Maciej znów zaczyna pisać o tych komentarzach, ja tak jak pisałem skończyłem z tym już dawno, poza tym nie wiem dlaczego mnie łączy z Piórko, mi nie przeszkadza to że Mick robi jakieś błędy językowe z resztą ja ich nie słyszę. :) Więc dajcie sobie z tymi pierdo... komentarzami spokój, w temacie WSBK chyba też zaczął Sikor napinać się na komentarz starszego pana :) po hu.....wyłączcie już ten dźwięk w swoim TV bo stracimy koleje strony na pierdo... o niczym.

Rinas podjąłeś temat Alvaro, a ja napisałem tylko swoje zdanie i tyle w temacie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bautista faktycznie doskonale sobie radzi, zwłaszcza na pierwszych okrążeniach :laugh:!

 

Sikor, zdaję się, że nie po raz pierwszy zapominasz, czemu służy forum. Bądź zatem łaskaw zrozumieć, że ktoś może mieć inne zdanie niż Ty i ma prawo je wypowiedzieć. Póki co - masz z tym jakiś problem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Bautista ładnie poszedł w porzeczki na WUP...

Dajcie spokój Sikorowi, i tak trzyma poziom... Kolejny posty bez pedałów w kierunku zawodnika z MGP :) a mógłby, przecież już prezentuje poziom światowy więc wie co i jak...

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mimo to napiszę, że znów Panowie Komentatorzy (tym razem obydwaj) dali ciała: o śmierci Antonelli'ego wypadałoby podać na początku WUP. Ta informacja jest zamieszczona na stronie MotoGP, będzie też minuta ciszy przed wyścigiem.

Ale cóż, zaraz niektórzy napiszą, że to nieważne.....



Koledzy Moderatorzy - byłoby miło, gdybyście nie usuwali postów, które nie są obraźliwe. A takim chyba nie był poprzedni post MatMaxa. Czy to ma być pomysł na wymianę zdań w tym temacie? To kiepsko świadczyłoby o Waszym poziomie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...