Skocz do zawartości

D*pa jestem nie fotograf...


janek dzbanek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież amerykanki (i nie tylko) właśnie lecą na obcy akcent, to wie każdy kto choć trochę mieszkał w obcym kraju. Na obcy akcent albo kasę, tak czy siak nie ważne jak się mówi byle się dogadać. A że tu szydera jest to standard, trzeba sobie jakoś podnieść ego :biggrin:

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież wiem, że sobie tak 'jedziemy' ;)

 

Dawaj to zaproszenie to bedziemy ujzadzac to Twoja aLEXix :icon_razz:

 

załaduję mój gorący plecaczek i będę śmigał 100, 200, 250 nucąc sobie ' love me tendeR, love me tRue'.

 

Ty z twardym R a ja z francuskim i bedzie gitarrra senior Dzbankos :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy w tym czasie będziecie siedzieć w swoich garażach, piwniczkach i innych komórkach i dogrzewając się 'farelkami', bo w łapki zimno, umorusani olejem rokręcać i skręcać, rozkręcać i skręcać swoje maszyny.

No tak, namiastka Murzynki to umorusane ręce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszku...odebrałem Twój sygnał..wszczynam odpowiednie procedury..nie będzie nam rodak 20 stopniowym zimnem oczu mydlił..

 

Dobra chłopaki (i dziewczyny). Moderator niepotrzebny, zamykamy wątek, na zakończenie Lexis z małym Kaziem.

https://www.youtube.com/watch?v=IyNJzY4qDLY&feature=youtube_gdata_player

Uwielbiam to forum, takie nasycenie inteligentnymi i dowcipnymi ludźmi, że aż miło. Piszę to bez ironii.

Tylko błagam, nie wyżywajcie się tak na Yeuopie;) On nas wszystkich przebija.

 

 

 

 

 

Dawaj to zaproszenie to bedziemy ujzadzac to Twoja aLEXix :icon_razz:

 

Ty z twardym R a ja z francuskim i bedzie gitarrra senior Dzbankos :icon_mrgreen:

 

Ps. No problem, przysyłaj dane na priva, ktokolwiek potrzebuje jeszcze zaproszenie, tak samo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...