Skocz do zawartości

D*pa jestem nie fotograf...


janek dzbanek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

<p>u4ujejet.jpg<p>danielpotas, jakiego Justina dopatrzyes sie꠷ tle?Sent from my SAMSUNG-SGH-I727 using Tapatalk 2

Fajna czekoladka, Janku zajebiscie musi wygladac biale nasienie na jej ciemnej skorze5189285;.
Yuby, my hrabie mamy blekitne nasienie, ale tez wyglada dobrze.sorry mam jakies problemy z polskimi znakami po edycji
Janie powiedz jak smakuje czekolada
tego nie da opisac sie slowami, ale moge Ci wyslac jej stringi ktore trzymam w hermetycznym naczynku (patrz fotka), to bedziesz wiedzial jak bosko pachnie. nie musisz odsylac zabiore jej kolejne:)yabadabada
Na tym obrazku widac polewa kiepska...a srodek czekolady wyborny.
polewa to juz kiedys prezentowana przeze mnie Daysha. Jest potwierdzeniem tego, coktos dowcipnie napisal w czsie dyskusji na temat grube czy chude. Cytuje z pamieci: dajesz klapa w wypieta d*pe i wchodzisz z trzecia fala. Trudno to trafniej ujac. Nic sie chlopaki nie przejmujcie moja pisanina dzisiaj, od nowego roku znowu robie rozbrat z gorzala to nie bede Was zanudzale7u3u3y2.jpg Edytowane przez janek dzbanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...od nowego roku znowu robie rozbrat z gorzala to nie bede Was zanudzal

 

Janek, bez urazy ale nie bardzo kumam co chcesz wyrazic ta ostatnia forta w kontekscie cytowanego zdania. Bielizna hermetycznie zamknieta ? ? ? I az tak przypaloma ? ? ? Jak ma sie do tego rozbrat ? ? ? :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Janek, bez urazy ale nie bardzo kumam co chcesz wyrazic ta ostatnia forta w kontekscie cytowanego zdania. Bielizna hermetycznie zamknieta ? ? ? I az tak przypaloma ? ? ? Jak ma sie do tego rozbrat ? ? ? :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

trochę wyżej nad zdjęciem, oferuję Barteckowi, że jako namiastkę smaku 'czekoladki' mogę mu wysłać używane stringi Lexis. Hermetycznie zamknięte, żeby trzymały boski zapach. Fota wskoczyła po prostu za nisko.

 

Sent from my SAMSUNG-SGH-I727 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek, musisz się przyzwyczaić że Kaes nie kumka rzeczy oczywistych.

 

przeszło mi przez myśl, że 'ks' nie pokumał, bo coś z nim nie tak i nie trzyma jak każdy normalny facet majtek koleżanek w hermetycznych naczynkach;)

 

Sent from my SAMSUNG-SGH-I727 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszło mi przez myśl, że 'ks' nie pokumał, bo coś z nim nie tak i nie trzyma jak każdy normalny facet majtek koleżanek w hermetycznych naczynkach;)

 

Moze, a moze ks to normalny facet ktory pozbawiony jest fetyszu i nie kreci go wachenie noszonych majtek, bez roznicy czy byly na dupei jeden dzien, czy tez dwa tygodnie ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS. a ja wyobraziłem sobie Ciebie jak siedzisz na krześle, na głowie masz tygodniowe damskie stringi i się masturbujesz.

Spróbuj, a potem podziel się wrażeniami.

 

Widac glodnemu chleb na mysli, nawet w wieku ktorym naukowo uwaza sie za experymentalny nie przychodzily mi do glowy takie pomysly, moze dlatego, ze mialem normalne dziecinstwo ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...