Skocz do zawartości

Bike w Góry i na Wędke


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Koledzy i koleżanki, od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie pomyślunek o motorze w góry i na wędkę.

Zimno się zrobiło wiec fajnie by było przejechać się na rybkę. A skoro na rybkę to i miejsce też by pasowało by było fajne.

Zastanawiam się nad takim cudeńkiem jak, BMW F650, Aprilia Pegaso 650 (nie wiem czy nie jest za mała na mnie, mam 190 cm wzrostu)

Jeśli możecie doradzić jakieś ciekawe moto do 15 - 17 tys to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, po co brac typowego turystyka na takie bliskie traski? jeśli nie masz zapędów do atakowanie trudnego terenu i nie jezdzisz za daleko to pomysl nad lc4 640, ma e-start, jest wygodny, silnik bardzo mocny, ogólnie sprzęt juz bardzo dopracowany i solidny

 

ma bagażik ,na którym mozna zamontowac kuferek

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za małych? :blink:

21 przód 18 tył typowe dla enduro. A jakie jeszcze Ci potrzebne...?

Drobna sugestia co by nie zadawać takich pytań. Poświęć troszkę czasu w użyj szukajki dla złapania łyka informacji.

Bo jak poczytasz to zobaczysz że w tej kasie masz w zasadzie do wyboru do koloru co dusza zapragnie w enduro /soft enduro jak tu myslę dla ciebie z używek.

Pytanie czy tylko rybki i góry ale dojazd bardziej utwardzonymi drogami? Czy teren nieutwardzony, trudny. U Was jest terenu mnogo. Bo pytanie kolejne czy cięższa maszyna bardziej na płaskie i turystyka czy ciązki teren i liczy sie masa i zwinność. Kolejne jakie masz doświadczenie i w jakich moto...?

Ta beemka czy aprilia obojętnie co jak w ładnym stanie to ci będzie latać ale czy CI będzie pasować pod potrzeby. Jesteś wysoki a np F650 jest niskim motocyklem... spróbuj dosiad na paru moto i będziesz mógł sprecyzować czego /jakiej wysokości potrzebujesz.

Spokojna jazda czy czasami ma prostować raczki ?

Coś bliżej potrzeba odnośnie Twoich preferencji i potrzeb i kasa na moto jest OK także "można się już pobawić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o teren w jakim bym chciał używać moto, to wydaje mi się że częściowo asfalt a częściowo leśne drużki (utwardzone). Jak wiadomo na takich dróżkach bywa różnie więc dla tego myślałem o BMW, bo wydaje się najlepszym wyborem.

Nie zastanawia mnie moto do jazdy w jakiś ogromnych błociskach itp, ale wiadomo takie małe błotko że by przejechał.

Co do doświadczenia jakie mam z motorami w terenie to nie mam żadnego :P

 

Spokojna jazda czy czasami ma prostować raczki ?

 

Czasem można wyprostować "raczki"

Edytowane przez Felice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Hondę RC213V. Stoner takim będzie latał na ryby, więc chyba się nadaje :D .

Hahaha no nieźle takie coś jak się dobrze rozpędzić to po wodzie poleci heheh

Co myślicie o Honda XL700V Transalp ?? osobiście nic nie wiem o tym moto, ale chyba kiedyś nim ktoś startował w Dakar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co startowalo w dakarze ma niewiele wspólnego z transalpem ani z zadnym innym fabrycznym moto.

Małe kola to mają lc4 w supermoto, chyba jest ich więcej niz enduro.

Transalp to ciezkie moto na dalekie wycieczki, przy lc4 nie przyspiesza, nie hamuje ani nie skręca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie lc4 640 gorzej prostuje ręce niż xr600, mułowaty jest i tyle nie to co stare 620........

 

ile masz do rybek ?? 100km w jedną czy dalej ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najlepsze moto na rybki to tiko w gazie :) nie wiem na co łapiesz te rybki ale jak ja jade to nie wyobrazam sobie zebym na moto mial zabrac 2 wedy wiaderko podbierak skrzynke z akcesoriami, kumpla i jego ekwipunek :D

Jak na tym małym "błotku" sie glebniesz to te wędki połamią Ci się wpisdu...

Warsztat motocyklowy na warmii i mazurach zapraszamy http://www.facebook.com/fast2fix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie lc4 640 gorzej prostuje ręce niż xr600, mułowaty jest i tyle nie to co stare 620........

 

 

kwestia gaznika

 

 

Najlepsze moto na rybki to tiko w gazie :) nie wiem na co łapiesz te rybki ale jak ja jade to nie wyobrazam sobie zebym na moto mial zabrac 2 wedy wiaderko podbierak skrzynke z akcesoriami, kumpla i jego ekwipunek :D

Jak na tym małym "błotku" sie glebniesz to te wędki połamią Ci się wpisdu...

 

ruchola z koszem :D

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...