Skocz do zawartości

Bike w Góry i na Wędke


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

znajomy ma wstawione dellortho do 640 i moto popier... konkretnie, spalanie 16l/100km przy spokojnej jezdzie, ale to inna sprawa :icon_mrgreen:

 

strasznie te lc4 chlają na dellorto, mojemu znajomemu 620 GS (stopki pasażera itp ) to najniższe spalanie to było 7.5/100 i to 70-80km/h samemu po szutrze a w terenie to rąbał jak 2T i 10 i 15/100.......ale fakt każdy dellorto to mega ciulski gaźnik, szybko się zużywa i w ogóle -jest moc ale zero ekonomi i reakcji na regulację, mechanicznego dellorto miałem w crm to też praktycznie nie reagował na regulację, wolne obroty falowały, ostatnio skuter robiłem i też dellorto gardziel 14mm i oczywiście zero reakcji na śrubkę składu mieszanki a nowy gaźnik :D

 

Najlepsze moto na rybki to tiko w gazie :) nie wiem na co łapiesz te rybki ale jak ja jade to nie wyobrazam sobie zebym na moto mial zabrac 2 wedy wiaderko podbierak skrzynke z akcesoriami, kumpla i jego ekwipunek :D

Jak na tym małym "błotku" sie glebniesz to te wędki połamią Ci się wpisdu...

 

tico zajebiste auto ale średnio się nadaje bo jest strasznie niskie a w wędkarstwie potrafi być masa offroadu-przynajmniej u mnie :D kiedyś kumpla wiozłem na dt80 na ryby (on pakował się w kufer i plecak +wędki pod pachę we 2 na dt80 komfortowo się jechało tylko kufer do bagażnika zamotać i było ok )to ostatni 1km to był taki offroad że chciałem zawracać :D rzekę przejechałem, jakieś bagna non stop ścieżka dla pieszych w chaszczach nad samą rzeką masakra :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeździsz głównie asfaltami + szuterek do wody, to czy F650 czy transalp (600,650,...), Tenere 660 itp będzie obojętne.

Jak umiesz jeździć, to poradzisz sobie w lekkim terenie

Jeżeli coś ambitniejszego w kierunku enduro, to np DRZ na uniwersalnych kapciach będzie ok.

Coś w ciężki teren, to np X-Ride 290 lub inne hybrydy, ale to cena od 20 w górę. Duzo potrafią a jeszcze nie hard enduro.

Twoja okolica to kamieniste góry, wiec bedzie dość łatwo :)

 

Wszystkie te pojazdy są ekonomiczne w swojej klasie.

______________________________________________________________

Sumomoto Motocykle Akademia Enduro Trial

_______________________________________

 

www.sumomoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...