Skocz do zawartości

Auto dla kawalera 12-14 tys


damian155
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

e46 w cenie 12-14k raczej nie kupisz, o 330d zapomnij, o 330i też, nawet zwykłą zadbaną 320i będzie ciężko kupić. myślę że przy szukaniu BMW to musiałbyś budżet trochę podnieść do 16-18k. Jak kupisz zajechaną beemke to palpitacja portfela murowana, szybko możesz te samochody znienawidzieć.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA wiejskich potańcówkach modne są E36 2.0 z namalowanymi pasami, czarnymi szybami i alusami. Tak że jedynie na to może się udać wyrwać jakąś łanie.

co najwyżej chore/ oddalone od stada

 

http://otomoto.pl/honda-accord-coupe-3-0-vtec-C26567153.html

mi zawsze coś takie się podobało, tu akurat cena troche wyższa niż pułap autora ale to juz bogatsza wersja z v6'tka

Edytowane przez cinekban87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co najwyżej chore/ oddalone od stada

 

http://otomoto.pl/ho...-C26567153.html

mi zawsze coś takie się podobało, tu akurat cena troche wyższa niż pułap autora ale to juz bogatsza wersja z v6'tka

 

Bardzo wciągający opis, aż przez 30 sek. chciałem mieć to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może off top ale chciałbym stanąć w obronie niewinnych kierowców bmw, którym opinię psują gówniarze kupujący za 4tys padliny żeby tylko spalić gumę zanim auto całkiem wyzionie ducha. Jest wielu ludzi zrzeszonych na forach bmw (np. nasze Kieleckie) gdzie ludzie posiadają auta marki BMW bo je lubią i jeżdżą na co dzień jak reszta cywilizowanego społeczeństwa a jak ktoś chce poszaleć to prawie co tydzień są wyjazdy na specjalne tory gdzie, nie szkodząc nikomu, można się wyszaleć tylnonapędowcem. Z racji tego że jesteśmy też motocyklistami narażonymi na ataki kierowców i poniekąd dyskryminację z powodu kilku czubków jeżdżących niebezpiecznie chyba jesteście w stanie się wczuć w posiadacza Bmw zaszufladkowanego od razu do wiejskiej elity szpanerów:)

Wracając do auta to Hondy są rzeczywiście fajne i można też poszukać wersji "Prelude". Możesz szukać aut na forach internetowych poszczególnych marek bo masz przynajmniej możliwość sprawdzić historię autka (większość prowadzi swój topic) i wydaje mi się że to mniejsze ryzyko niż od zwykłego handlarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pluto masz rację, również na co dzień jeżdżę BMW i widać nieraz jak jestem postrzegany, choć jeżdżę wolniej niż np kierowca w służbowej pandzie, i nie dlatego że mi szkoda paliwa, tylko czerpię przyjemność z płynnej jazdy, nie ryzykując przy tym uszkodzenia siebie lub kogoś. Szybciej jadę po autostradzie, ale tylko jak mam ciśnienie z czasem, a tam zagrożenie jest minimalne.

 

Faktem jest że kupa gównażerii kupuje e36 w dwulitrowym gazie za 1-2 wypłaty i upala to po mieście bo myśli że szpanuje, a wywołuje jedynie spojrzenie politowania lub facepalma. Może i mam auto dla emeryta (e39 3.0d) ale dobrze mi się nim jeździ i na chwilę obecną w tych pieniądzach nie widzę nic lepszego co mógłbym kupić.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo Pluto właśnie poruszył temat fajnego auta. Honda Prelude ostatniej generacji. Genialnie się prowadzi, ma wszytskie 4 koła skrętne, a silnik 2.2 V-Tec naprawdę daje rade. Tyle że na taką wersje trzeba by dołożyć kilka tyśi więcej, ale warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E36 ogólnie przyciąga takich ludzi, tak samo jak kiedyś w NRD robiła to Manta, która była tam wtedy ucieleśnieniem wieśniactwa. My patrzymy na nią inaczej ... Niemcy nadal się podśmiechują jak usłyszą "Manta". Nikt normalny tego (E36) nie kupuje bo ani to ekonomiczne ani praktyczne ani sportowe ani eleganckie. Ogólnie do marki nic nie mam. Sam chętnie bym starą 6 lub 8-kę przygarnął, te nowsze do mnie nie przemawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ta prelude nie przypadła mi do gustu. Miałem okazję się taką 2.2 przejechać i jechać to to chce ale wygląda jakby była z kosmosu

 

 

Sry niedoczytałem bo ktoś tam wcześniej wspominał o Prelude.

Edytowane przez damian155
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...