Skocz do zawartości

Moja ślicznotka, Suzuki Gsxr 600.


malakh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ej no, nie żartujcie, że nie imponują wam głupkowate żarty, docinki i kpiny z użytkowników tańszych maszyn reprezentujących inne podejście do jazdy na 2oo.

Że nie lubicie, jak na pytanie o najlepszy kask do 500 odpowiadają "siubert ceczy", że mają większą wiedzę w kwestii crashtestów od fachowców i że moderatorowi wolno wszystko - a jak mu odpowiesz jego językiem, jesteś blokowany [rotfl].

 

Co do wdzianka na moto - w jeansach bym nie wytrzymał, za zimno od września. Wolę swoje grube, wzmacniane i ocieplane brzydale.

Edytowane przez Michał Mleczko

531979.png- dziennik kosztów na spritmonitor.de

Moja Honda CB250N na Autocentrum.pl - ZAPRASZAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co jest na tym forum, w sumie to nie tylko na tym, ktoś coś zakupił, bądź ma z czymś problem i najpierw dostaję porcję dogryzek i złośliwości wszelkiego rodzaju, potem dopiero się z nim pisze "normalnie" Może nie miał kiedy kupić kombinezonu? Albo za co? Albo nie było rozmiaru? Albo po prostu nie woli bez.

Mnie się moto bardzo podoba, sam nad takim myślałem jakiś czas temu :)

Bo to Polska właśnie i my Polacy robimy to wszystko dla nas samych,zaraz przychodzi mi na myśl końcowa modlitwa Polaka z "Dnia świra"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to Polska właśnie i my Polacy robimy to wszystko dla nas samych,zaraz przychodzi mi na myśl końcowa modlitwa Polaka z "Dnia świra"

 

A może to po prostu zazdrość ? :)

Edytowane przez bnuc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Do czasu tych zdjęć, posiadałem tylko kurtkę, buty i rękawiczki. Umowiłem się z koleżanką na sesję zdjęciową, niedaleko mojego miejsca zamieszkania, nie całe 5km. A że było lato, grubo ponad 25 stopni, to ubiór był jaki był. Kombinezon własnie kupiłem, musiałem na niego trochę poodkładać, nie zarabiam nie wiadomo jakich kokosów żeby po 1 wypłacie taki zakupić.

 

Dla ciekawych, kombinezon Alpinestars Carver 2012, jednoczęściówka, czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wrzucaj malakh fotunie z sesyjki z psiapsiółą. Popaczamy i popodziwiamy Twojego Gixunia laleczekę, przez jakieś 3 (4? więcej?) kolejne strony. Zlituj się i nie pozwól dłużej czekać w tęsknocie.

Ło querva ...

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...