Skocz do zawartości

Moja ślicznotka, Suzuki Gsxr 600.


malakh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

nie wiem co jest na tym forum, w sumie to nie tylko na tym, ktoś coś zakupił, bądź ma z czymś problem i najpierw dostaję porcję dogryzek i złośliwości wszelkiego rodzaju, potem dopiero się z nim pisze "normalnie" Może nie miał kiedy kupić kombinezonu? Albo za co? Albo nie było rozmiaru? Albo po prostu nie woli bez.

Mnie się moto bardzo podoba, sam nad takim myślałem jakiś czas temu :)

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany ludzie troszkę więcej dystansu do siebie i otoczenia... rozluźnijcie pośladki :D. Poczytajcie, pogadajcie, poobserwujcie i zobaczycie, że do wszystkiego można podejść z luzem tu. Dyskusja jest potrzebna. Nie ma tu kultury perfekcjonizmu hehehe każdy pitoli trzy po trzy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luz nie polega na tym że dajesz po sobie jeżdzić i udajesz że wszystko jest ok. Bo dla mnie nie jest normalne że wchodzisz na forum a tu nagle najazd z każdej strony a nawet sie słowa nie napisało ;) Jeśli KarolaS to dla Ciebie norma to ok. Ze znajomymi mozna pożartować pojezdzić po sobie. A nie wchodzisz na forum a tu najazd z każdej strony. I nie mówie to o jeździe typu " w jeansach jeżdzi" tylko o obraźliwych uwagach. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, i to te złośliwości padają w 90% od śmietanki tego zacnego forum, nie wszystkim ludziom się to podoba i masa ludzi przez takie zachowania tylko czyta forum i w ogóle się nie udziela, bądź w ogóle rezygnuje z przeglądania... takie moje odczucia

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nieraz jeżdżę do sklepu w jeansach :D. Ale to prawda. Najpierw cie zjadą potem z tobą gadają. Ha ha wiem co piszę Miałam zatarg z YUBY'm ;)

 

Tak nawiasem mówiąc to chyba nie ma bardziej sexy widoku jak kobieta w jeansach na moto :)

Chyba się zgodzicie ze mną? :biggrin:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...