Skocz do zawartości

Zabiorą prawko za prędkość?


ryhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak na moje oko to panstwo policyjne robi sie u nas. Ludzie boją sie policji, jeżdżą za*srani, żeby błędu nie popelnic, a w rezultacie jest zupełnie na odwrót, bo zestresowany kierowca, to zły kierowca...Wg. mnie to o wiele niebezpieczniejsze, niz przekroczenie te je*ne 20kmh

Edytowane przez tiger666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na moje oko to panstwo policyjne robi sie u nas. Ludzie boją sie policji, jeżdżą za*srani, żeby błędu nie popelnic, a w rezultacie jest zupełnie na odwrót, bo zestresowany kierowca, to zły kierowca...Wg. mnie to o wiele niebezpieczniejsze, niz przekroczenie te je*ne 20kmh

 

 

?? Większej głupoty dawno nie słyszałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na moje oko to panstwo policyjne robi sie u nas.

Witam.

..zawsze było.. byle policjant uważa się za Pana I Władcę...przepisy są tak skonstruowane,że bez powodu możesz zostać zatrzymany do kontroli, mogą ci przetrzepać bagażnik,zapakowane graty na moto, zabrać dowód rejestracyjny..bo panu władzy wydaje się za "głośny wydech".. hooj ,ze masz na to homologację...i wyprawa bierze w łeb bo latasz po stacjach aby dostać kwit ,ze wszystko OK.... albo " pan władza" powziął podejrzenie popełnienia przestępstwa przez ciebie... i zatrzyma cie jak się będziesz próbował bronić sie przed mandatem... pod to można wpisać wszystko i w dupie maja nasze prawa... masz prawo milczeć i płacić..

tylko w pojebanym Uwaga Pirat, policjanci są mili, przedstawiają się , podają powód zatrzymania...a komentarz w tym programie jak żywo przypomina mi lata 70/80.. nawet głos jest podobny ( lub ten sam)...

Ludzie, kiesa Donka jest pusta i zrobią wszystko aby dorwać parę groszy... bezpieczeństwo?? a kogo to ku*wa obchodzi...

pozdrawiam

nezka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ..zawsze było.. byle policjant uważa się za Pana I Władcę

2. ...przepisy są tak skonstruowane,że bez powodu możesz zostać zatrzymany do kontroli, mogą ci przetrzepać bagażnik.

3. zabrać dowód rejestracyjny..bo panu władzy wydaje się za "głośny wydech".. hooj ,ze masz na to homologację...

4. tylko w pojebanym Uwaga Pirat, policjanci są mili,

5. ... i zrobią wszystko aby dorwać parę groszy... bezpieczeństwo?? a kogo to ku*wa obchodzi...

 

1. To sie zgadza

 

2. Nie tak do konca. Kiedys postawilem sie takiemu kraweznikowi, musial sprowadzic patrol drogowki, zostal zje*any przez sierzanta do trzeciegio pokolenia wstecz. Innym razem zaproponiwano mi ze zostane zatrzymany do momentu az sedzia nie podpisze nakazu rewizji. Nie bylem sam, i troche niezrecznie bylo, bo pani sie spieszylo, mi zreszta tez, bo kuszaca byla. Wiec wolelismy wykorzystac czas do rana inaczej.

 

3. Nie do konca, na wydechu masz nabita homologacje. Jezeli nie potrafisz sie komunikowac, i brak Ci podstawowych wiadomosci na temat technniczny oraz moze sie tak i zdarzyc. Odpowiedni tekst o obciazeniu kosztami nadgorliwca z regoly przywoluje go szybko do porzadku i sprowadza jeszcze szybciej na ziemie do realu.

 

4. Tu totalnie sie nie zgodze, zalezy jak sam podchodzisz do drugiego czlowieka. Problem w tym, ze z ludzmi trzeba umeic rozmawiac. Zgodze sie, ze czasami trafia sie na fjuta ale i wtedy jest inna gadka.

 

5. Nezka, ja Cie prosze, jezeli spoleczenstwo nie kuma po dobroci, ze pewnych rzeczy sie nie robi i persfazja nie dochodzi, to uzywa sie innych drastyczniejszych srodkow. Zapytaj swoich dzieci, czy zawsze byly zadowolone z Twoich decyzji ? No chyba, ze we wlasnym domu nie miales zbyt duzo do powiedzenia ? Wiec jak bylo? Potrafiles doprowadzic do tego, ze dzieci robily tak jak powiedziales, czy podwijales ogon pod siebie ?

 

Tak samo jest ze spoleczenstwwem. Nie potrafi se zrozumiec po dobroci, to sa kary, raz za razem drazliwsze. Kiedys sie ludzie tego naucza ( juz jest lepiej ) wiec i bezpieczenstwo bedzie wieksze.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie pkt 1

Wczoraj musiałem długo tłumaczyć "panu policjantowi", że drugie badanie techniczne wykonuje się po 3 latach od dnia PIERWSZEJ REJESTRACJI a nie od DATY PRODUKCJI co na chama usiłował mi wmówić.

Kuźwa, podstawowych wiadomości drogówka nie ma.

Masakra.

Edytowane przez hikor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie pkt 1

Wczoraj musiałem długo tłumaczyć "panu policjantowi", że drugie badanie techniczne wykonuje się po 3 latach od dnia PIERWSZEJ REJESTRACJI a nie od DATY PRODUKCJI co na chama usiłował mi wmówić.

Kuźwa, podstawowych wiadomości drogówka nie ma.

Masakra.

 

Najgorsze jet to, że nieraz kontrolujący nie mają pojęcia o tym co chcą skontrolować i sprawdzić i trzeba takiemu udowadniać, że ty masz rację. Chyba trzeba wozić ze sobą segregator z przepisami :biggrin:

Niczego w życiu nie należy się bać,

Należy to tylko zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość łysy31

Najgorsze jet to, że nieraz kontrolujący nie mają pojęcia o tym co chcą skontrolować i sprawdzić i trzeba takiemu udowadniać, że ty masz rację. Chyba trzeba wozić ze sobą segregator z przepisami :biggrin:

Bo masę "nowych" przyjęli no i nie znam młodego gliny pracującego od niedawna w drogówce co ma nowy samochód- to skąd do cholery ma to wiedzieć :wink: .

Dorobi się synek, kupi to się dowie :biggrin: .

Edytowane przez łysy31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nade mną też wisi topór punktowy i mocno się zastanawiam, czy robić prawko jak dostane kolejny mandat i mi go zabiorą. Tak jak Yuby kilkanaście postów wcześniej napisał, że nie da się jeździć motocyklem i nie stracić prawka. Obecnie jeżdżę banditem 600 i jak wiadomo nie jest to demon prędkości, a każde zatrzymanie to 500/10, więc strach pomyśleć, jak przesiądę się na swoją R1. Poza tym po pijaku na rowerze można jeździć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Yuby kilkanaście postów wcześniej napisał, że nie da się jeździć motocyklem i nie stracić prawka.

 

owszem, da się. sprawdzone

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie chcialem zakladac nowego postu wiec sie podczepiam.

Po zmianach przepisów na prawo jazdy posiadam prawo jazdy na czas określony za pare miesiecy konczy mi sie data waznosc prawka i mam zapytanie czy nie bede mial problemow z przedłużniem prawka na motor poniewaz nie mam jeszcze okreslonego wieku cy beda chcieli mi wlepić prawko A2?czy wystarczy zrobic badania

 

Jak się skończy terminowe to poczekasz do 24tych urodzin i Ci wydadzą ponownie

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem, da się. sprawdzone

jsz

No dobra da sie, wlokąc sie za puszkami zderzak w zderzak... Jadąc jak c*pa stwarzasz wieksze zagrozenie na motocyklu, ale wytlumacz to sierżantowi J anowi Kowalskiemu. Mając taką upierdliwą policyje łatwo stracic kwity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się ale trzeba jeździć na drogach trzeciej kategorii, na krajówkach jest bardzo ciężko. Dlatego teraz zastanawiam się czy jest sens dalej jeździć motocyklem. Bo jazda zgodnie z przepisami jest wątpliwą przyjemnością. Może czas się przerzucić na jakieś szybowce albo tylko jeździć teren/tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo masę "nowych" przyjęli .

 

To nie jest usprawiedliwienie. Mlodego mozna wyslac na patrol ze starym, tez sie nauczy. Swoja droga nie kumam, jak to mozna wyslac kogos do roboty kto niema pojecia o przepisach ? To Wy do tej drogowki z lapanki bierzecie, czy bez egzaminow ze szkolki wypuszczacie ?

 

Tak jak Yuby kilkanaście postów wcześniej napisał, że nie da się jeździć motocyklem i nie stracić prawka.

 

Obydwaj z Yubym nie macie pojecia jak dotad motocyklem nie wylapalem anii jednego punktu, tyle, ze ja jezdzic nie potrafie :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...