Skocz do zawartości

Będzie nowy tor w miejscowości Jastrząb?


zakan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zalezy ile luda sie pojawi. Wczoraj byly 2 grupy, sesje po 15min. Teoretycznie jezdzisz 16-20, ale na poczatku jest pogadanka i kilka kolek za Arturem w celu okazania nitki (chyba co jakis czas zmieniaja...)

 

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalka

To ile było tych sesji po 15 minut? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to dodam parę słów od siebie. Naprawdę bardzo fajnie się jeździło. Do takiej jazdy typu speed day to obiekt jest super. Artur fajnie wytyczył nitkę tak że jest praktycznie wszystko, szybki łuk, szykany gdzie trzeba przerzucać moto z jednej strony na drugą po kilka razy, ciasna nawrotka i takie dwa zakręty które przy odpowiedniej prędkości można przejechać w złożeniu "na raz" (W zasadzie to robi się wtedy jeden zakręt z dwoma apexami). Wczoraj akurat było sporo sprzętów, naliczyli chyba 47, ale po przemyśleniu to miało swoje plusy. Po pierwsze zrobili trzy grupy, dzięki czemu było więcej czasu żeby odpocząć i odzyskać siły na kolejną sesję. A po drugie można było poćwiczyć wyprzedzanie na dohamowaniu, zawsze to ciekawej niż tylko jeździć w kółko samemu. Wyjechałem cztery razy i to w zupełności wystarczyło żeby się najeździć, z każdej sesji zjeżdżałem mokry. Możliwe że była jeszcze piąta ale musiałem już wracać. Ogólnie za taką kasę to nie ma co się zastanawiać. Zapłaciłem 110zł za wjazd i tyle samo na benzynę. W przyszłym roku zdecydowanie częściej Jastrząb :).

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto pojechać! Z tym doszkalaniem to trochę przesada. Upalacie do oporu. Jak jest duża grupa (ostatnio było 47 maszym) to dzielą na 2-3 grupy tak po 15 motocykli, po 15 minut. Na miejscu jest instruktor, z którym można pogadać.

 

 

 

 

Moje przejazdy:)

Edytowane przez ernestpierwszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to i ja dwa słowa.

 

Niestety wydaję mi się (byłem pierwszy raz), że trafiłem na dosyć krótką nitkę przejazdu, gdyż ponieważ na upartego znalazły by się ze dwa miejsca gdzie mogłem przebijać biegi z 2 na 3, w sumie w jednym się nie opłacało to jechałem do odcinki, a w drugim przebijałem na chwile na trójkę. Biorąc pod uwagę krótkie przełożenia jakie miałem to bez szaleństwa, natomiast sam w sobie obiekt bez wątpienia pozwala na wytyczenie czegoś szybszego.

 

Największe rozczarowanie to mało przyczepny, gładki asfalt. Słabo też wyglądał miejscami kurz i piach na nitce, ale akurat temu to można w dosyć prosty sposób zaradzić..

Trochę odniosłem wrażenie, że wirażowi to tam są bo ktoś im kazał stać i nic więcej, równie dobrze mogło by ich tam nie być.

Niestety obiekt nie jest w żadnym stopniu alternatywą dla nieszczęsnego Poznania.

 

Poza tym jest fajnie. Na pewno jeszcze nie raz tam zawitam, od tak żeby trochę polatać za rozsądne pieniądze. Bawiłem się naprawdę dobrze.

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...