Skocz do zawartości

Będzie nowy tor w miejscowości Jastrząb?


zakan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tematu, ja bym raczej śledził to przedsięwzięcie (tor Gogolin)

https://www.facebook...&type=1

 

Wygląda na to, że to może się udać, w przeciwieństwie choćby do Pionek

 

 

No wreszcie ktoś pomyślał i zamiast budować nie wiadomo jaki tor pod F1 to robi taki zwykły "dla ludu". Trzymam kciuki.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Wczoraj, przy okazji motogp, Badziak mówił, że pierwsze szkolenie ma byc 01.05 (ale chodziło raczej o szkolenie drogowe), co ciekawe stwierdził tez że przy odpowiedniej konfiguracji tor nadaje sie do wmmp.

Edytowane przez 1qazse4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Wiadomo jak wygląda wytyczona nitka trasy przejazdu, jakie zakrety jak dluga itp itd?

Coś więcej wiadomo w sensie jak to wygląda? Nigdy nie byłem, nic nie widzialem, a wybrałbym się. Słyszałem opinie, że tam się średnio da motocyklem jeździć, nie ma krawężników, piasek na asfalcie itp itd.

Edytowane przez TomaszKoo

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam. Odpływy porobione przed górką mnie trochę dziwią. Nitki są różne, ja miałem okazje jeździć na takiej ~~2,4 km. Konfiguracje można naprawdę ciekawe zrobić. Z piaskiem było znośnie.

 

 

A górka jest MEGA ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ano byłem, tyle że na szkoleniu prowadzonym przez Artura Wajdę, na wolnym treningu nie byłem.

Wklejam to co napisałem na Fakbuku.

 

A więc byłem i jeździłem. Oceniać to można w dwójnasób. Po pierwsze jako szkolenie. Właściwie to jest brak szkolenia, 20 minutowa pogadanka o podstawach z poziomu kursu PW. Za to jazdy było aż do przesady, szczególnie przy ponad 30 stopniach w cieniu, nie do wykorzystania był cały czas poświęcony na jazdę. Podział na grupy i kontrola nad porządkiem. Jeździło się bardzo dobrze. Prędkości pozwalające na pracę biegami, kilka mocniejszych hamowań, dużo szybkich zmian kierunku. Podsumowując. Jesli ktoś liczy że zostanie tam czegokolwiek nauczony to się zawiedzie. Jeśli potraktuje obiekt szkoleniowo i wie co ma trenować, to świetne miejsce, znacznie lepsze niż np tor w Radomiu czy Lublinie. Warunek jest taki by nie jechać z nastawieniem że jest to tor i będzie się tam ścigał. To jest obiekt treningowy. Osobiście jestem bardzo pozytywnie nastawiony. Jedyny minus to część zaimprowizowanej nitki przejazdu jest wytyczona pachołkami, gdzie mi mi sie źle jedzie, ale to chyba zależy od kierowcy. Czy 230zł za "szkolenie", ale cały dzień jazdy jest wysoką ceną, każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Zawsze pozostają wolne treningi w środy. Powtarzam że impreza fajna, pod warunkiem że jedziemy tam trenować i sami wiemy co trenować chcemy i umiemy to robić bez nadzoru instruktora w kwestiach merytorycznych. Acha, wylatywanie z hopy na kole jest ciekawym doświadczeniem :)

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...