Skocz do zawartości

Będzie nowy tor w miejscowości Jastrząb?


zakan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

JA bylem pare razy kiedys na dwa dni i doszedlem do wniosku ze jednak nie ma to sensu bo drugi dzien to juz naprawde byl malo efektywny po calodniowym wzesniejszym ujezdzaniu.

Heh, dokładnie. A najlepsze, że jak wymyśliliśmy opcję wykupywania 1 całego dnia, ale jeżdżenia 4 sesje jednego dnia i 4 sesje drugiego dnia (właśnie po to, żeby efektywnie wykorzystać czas, spokojnie przeanalizować swoją jazdy itd.), to usłyszałem "tak być nie może, bo to się robi nagminna praktyka". W odpowiedni na to wymyślili możliwość wykupywania pojedynczych sesji, oczywiście wg takiej samej zasady, jak na wolnych treningach przed zawodami: hurtem taniej. Właśnie to mnie tak naprawdę najbardziej w tym całym "torowaniu" wkurzyło. Ciągle tylko kombinowanie, jak złupić klientów. Nie zapomnę, jak flety złapali Sikora na drobnym przekroczeniu prędkości w depo (suszarką z wieży!). Od razu kazali płacić 300 zł kary. Na szczęście Sikor się konkretnie postawił, więc tym razem się udało. Ale to są praktyki po prostu złodziejskie.

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co to jest 600 dolców? Tygodniówka? Jak ktoś nieogarnięty to dwutygodniówka. Na tyle latania? A u nas jeden SD to miesięczna pensja. I jeszcze marudzisz że czytać się nie da. To nie czytaj, proste.

zawsze mozesz siedziec w barze i pokazywac wszystkim swoje zdjecie junaka na smartfonie , nikt niemowil ze ten sport nalezy do tanich :laugh:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W dniach 11 i 12 stycznia br. Sekret Serwis Racing robi Moto Orkiestrę w ramach 22 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Tego jeszcze nie było... 11.01.2014 r. na torze Jastrząb każdy będzie mógł pojeździć własnym samochodem. Sam lub z instruktorem/kierowcą wyczynowym. Można będzie się przejechać samochodami wyścigowymi i rajdowymi oraz będzie wiele innych atrakcji.
12.01.2014 r. tradycyjnie przed marketem M1 będą dostępne wszelkie możliwe atrakcje motoryzacyjne - jak w poprzednich latach.
Szczegóły na naszych stronach już wkrótce.

Przy okazj9 obejrzeć jak to wszystko wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Heh, dokładnie. A najlepsze, że jak wymyśliliśmy opcję wykupywania 1 całego dnia, ale jeżdżenia 4 sesje jednego dnia i 4 sesje drugiego dnia (właśnie po to, żeby efektywnie wykorzystać czas, spokojnie przeanalizować swoją jazdy itd.), to usłyszałem "tak być nie może, bo to się robi nagminna praktyka". W odpowiedni na to wymyślili możliwość wykupywania pojedynczych sesji, oczywiście wg takiej samej zasady, jak na wolnych treningach przed zawodami: hurtem taniej. Właśnie to mnie tak naprawdę najbardziej w tym całym "torowaniu" wkurzyło. Ciągle tylko kombinowanie, jak złupić klientów. Nie zapomnę, jak flety złapali Sikora na drobnym przekroczeniu prędkości w depo (suszarką z wieży!). Od razu kazali płacić 300 zł kary. Na szczęście Sikor się konkretnie postawił, więc tym razem się udało. Ale to są praktyki po prostu złodziejskie.

Skoro jest ograniczenie prędkości to trzeba sie pilnować i jezdzic wolno, a nie stawiać i kłócić. tak samo jest z np z wyprzedzaniem na zakretach gdzie jest to zakazane. Wiele osob to olewa bo nikt nie patrzy... Nie podoba mi się takie podejscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, szkoda tylko że Sherman zupełnie wyrwał tą sytuację z kontekstu. Rzecz się działa nie na track day'ach tylko na oficjalnych zawodach, to raz. Delikatnie przekroczyłem prędkość w depo, ale głównym powodem były próby startu na kawałku prostej, na FP, nie w trakcie zamykającego okrążenia sesji, to dwa. Dostałem upomnienie (jako niedoświadczony) i było spoko, pomysł na obciążenie mnie finansowo padł później w związku z innymi okolicznościami, które pominę ...

 

 

Co do tematu, ja bym raczej śledził to przedsięwzięcie (tor Gogolin)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4863358442023&set=a.2502021930086.91020.1839116790&type=1&theater

 

Wygląda na to, że to może się udać, w przeciwieństwie choćby do Pionek

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...