Skocz do zawartości

Szkolenia motocyklowe


tiger666
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co Wy opowiadacie? Organizatorzy S-D sami organizują szkolenie, które się nazywa jazda z instruktorem w grupie C. Jak mieli by tam zrobić szkolenie? W grupie B :D ? Gdzie jakiś sfazowany ścigant na nówce R1 wpi....la się jak rakieta w kursanta, bo akurat nie zauważył? Już nie mówię o tym, że organizatorzy za Chiny na to nie pozwolą, skoro problemem jest przekroczenie 2 dB, to co dopiero pozwolenie komuś innemu zarobić na boku. Trochę wyobraźni ...

W grę wchodzi tylko i wyłącznie wynajem całego toru na zorganizowaną imprezę.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Sikor masz rację ale mi chodzi bardziej o szkolenie tego typu jak oferował Szkopek Riasowi no chyba że Szkopek może wynająć tor na pół godziny i zarobić 1000zł.

Chodzi mi o takie coś np. ja robię czasy 1,55(czyli GB nie wiem jak się mylę to mnie popraw) trener jeździ za mną potem w przerwie przekazuje mi cenne informacje jedzie z Piórko w grupie np. C :) a potem z Tobą w grupie A coś takiego może jechać część sesji 20minutowej za jednym potem za drugim. To nie chodzi o oficjalne ogłoszenie szkoleń myślę że wszystko da się zrobić. Z resztą Rinas pisał Szkopek chciał 1000 za pół godziny.

Edytowane przez MatMax78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. płacimy po 500zł *12 kursantów czyli do południa 6 i po południu 6 osób i kolega zarabia chyba fajne pieniądze to jest pewien pomysł który można usprawnić w przyszłości.

No właśnie Piórko o to mi chodzi mnie na ten kurs za 4000 nie stać a czy byłby lepszy od tego co napisałem to nie wiem ale raczej tak bo jesteś cały czas z trenerem.

Edytowane przez MatMax78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@#36 - czy przewidujecie szkolenia w centralnej Polsce (choćby Radom właśnie)?

 

W tym roku szkolenie będą tylko w Koszalinie Bydgoszczy i Toruniu i nie będzie ich zbyt wiele, sezon jest zbyt krótki a samemu trzeba bez przerwy poprawiać swoje umiejętności więc będzimy w Poznaniu na paru S-D.

 

pozdrawiam i do zobaczenia na torze,

Maciej

szkolenie motocyklowe dla wszystkich

3MM Racing Academy

http://www.3mmracingacademy.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny z dupy , w usa jak idziesz na track day z: stt , nesba czy cos podobnego to zawsze maja instruktorow pod reka ,a dla najwolniejszej grupy sa klasy w przerwie miedzy sesjami , nieodplatnie , oczywiscie jak chce sie przeskoczyc jeszcze wyzej i byc na poziome ama to juz niestety CSS czy disalvo speed academy

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...