Skocz do zawartości

Szkolenia motocyklowe


tiger666
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tomku, czytając ostatnio serię Twoich postów w tym i podobnych tematach z rozczarowaniem zauważyłem, że strasznie agresywny i złośliwy się zrobiłeś ostatnio. Taka konkurencja się w tych szkoleniach zrobiła?

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, jeszcze mnie emocje targają po sympozjum na temat nowych przepisów.

Masz rację, niepotrzebnie się unoszę.

Izwienitie

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jesli legalnie, to ja nie mam się czym martwić. Pozdrawiam i życzę tego samego :)

Wiemy wszyscy, że wierzysz także nałogowemu kłamcy, który opowiada bajki na każdy temat... Ino rzeczony klamca jakoś nie podejmuje rękawicy na torze. Czemu? Wkuł na pamięc instrukcję obsługi KTM'a, książki z USA, natomiast neguje sens ścigania się... Dziwne...

 

 

Tak z ciekawości zapytam. a kogo się tyczy ten osąd Panie Tomku?

Ciekawa dyskusja się utworzyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencji dotyczy, konkurencji, KrzysztoFu. A na dodatek, dawnego wspólnika.

Pozdrawiam :biggrin:

Bzdura. MG nigdy nie był moim wspólnikiem, więc nie opowiadaj głupot.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek to w tej chwili żadna konkurencja, dla każdego doszkalania. Jego fenomen minął, stracił trochę ze swojej sekty.

W sumie ciekawe kiedy upadnie ta szkoła?

 

Czy upadnie? z obserwacji wynika że ma się całkiem nieźle. W zeszłym sezonie korzystałem z usług oraz wiedzy szkoły której nazwy nie powiem (i tak każdy zainteresowany wie o którą chodzi).

Jeśli chodzi o doszkalanie na wykładzie bylo z 20 osób. na placyku instruktorzy od eLek non stop przyjmowali kursantów.

Na praktyce z doszkalania kalendarz zapełniony na 2-3 tyg do przodu. Generalnie chłopaki mieli co robić.

Jednak popularność nie słabnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo coś o CSS? Na stronie nic nie ma, ale może ktoś zdradzi jakieś nieoficjalne newsy, jeśli takie ma? Będzie wchodził w grę inny obiekt niż Poznań jeszcze w tym sezonie?

 

Takie miłe zagadnienie, szkolenia motocyklowe, a tu tyle zawiści, nienawiści i agresji, ehh :) . Potrzebne to?

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jest osoba, która ma prawo jazdy, ale 20 lat nie prowadziła auta. Zgodnie z prawem, nie wolno szkolić jej instruktorowi nauki jazdy autem z "elką" na dachu. Chore? Tak, niestety...

 

Chore jest, tyle, ze nikt raczej nie zabroni Ci sciagnac "L" ki z dachu i pojechac z gosciem bez niej.

 

piórkinia

 

Wacus, jestes nieelegancki, brak Ci klasy.

 

:crossy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chore jest, tyle, ze nikt raczej nie zabroni Ci sciagnac "L" ki z dachu i pojechac z gosciem bez niej.

 

faktury na "doskonalenie jazdy" wystawić nie możesz, możesz np. wystawić na wynajem auta jeśli masz wpis takowej działalności

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...