Skocz do zawartości

Jakość Goretex'u w butach motocyklowych


Pawet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem jak jest dobra ulewa to tylko przeciwdeszczówka moze uratowac ci skore .

 

O boszszsz... Znowu...

 

Zaliczyłem sporo mocnych deszczy, parę ulew i kilka naprawdę mocnych ulew. I nie przemokłem, choć nigdy nie miałem żadnej przeciwdeszczówki. Dobra membrana (i dbałość o nią) wystarcza.

 

Arcer, odpuść, już tyle razy o tym było. Pisałem o tym nie raz i zawsze to samo. Nie przekonasz niedowiarków, że są ciuchy które dają radę w KAŻDYCH warunkach.

Go ride...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam sie,ale tylko Daytony. Choć moje już przemakają, niestety mam dziure w podeszwie, ale po 4 latach użytkowania :)

 

a jakie miałeś inne buty z gore? bo dla mnie gumiaki made in dajtona to zadna powtarzam zadna rewelacja i znacznie za droga na to co soba prezentuje a 4 lata i peknieta podeszwa tylko potwierdza ze szału nie ma. smx plus mam chyba ze 6-7 lat i wygladaja swietnie a sporo świata zwiedziły i 4 sezony nie puszczały wody nie majac gore tak wiec sory ale totalnei sie nie zgodze ze tylko daytona

 

Powtarzam sie,ale tylko Daytony. Choć moje już przemakają, niestety mam dziure w podeszwie, ale po 4 latach użytkowania :)

 

bzdura totalna a pekniecie podeszwy w 4 seozny tylko to potiwerdza

Edytowane przez bart_b

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sezon sezonowi nierówny

standardowo sezon to ok. 5 tys. km ale niektórzy potrafią zrobić i z 30

zresztą przebieg także przebiegowi nierówny

odzież/obuwie najbardziej zużywa się jeśli jest intensywnie używana w każdych warunkach (np. praca kuriera motocyklowego, instruktora, milicjanta - nie w Polsce, itp.)

dziura w podeszwie niekoniecznie musi wynikać z pęknięcia ale np. z przetarcia - ja niedługo będę musiał podzelować sobie stare na prawdę pancerne sidi enduro bo po prostu podeszwa się wytarła

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze jazda w koło komina to nie wyznacznik. ja robie srednio 8-10 tys km w barrrdzo roznych warunkach i dla tego moge sie odezwac

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może Syrek używa butów bardziej intensywnie i może w jego przypadku te 4 sezony to na prawdę sporo?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcer, odpuść, już tyle razy o tym było. Pisałem o tym nie raz i zawsze to samo. Nie przekonasz niedowiarków, że są ciuchy które dają radę w KAŻDYCH warunkach.

 

Ok tylko trzeba wziąć (a przynajmniej część z nas musi) pod uwagę także koszty, co innego kondon za 100 zł a komplet za kilka tysięcy. Na razie nie chcę wydawać 1500 zł za kurtkę więc śmigam z kondonem. Jest to trochę uciążliwe ale coś za coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówicie że zamiast kondomów lepiej pójść w stronę Goretexu i to najlepiej markowego.

To biorę się do kupna tak bardzo zachwalanej tu Daytony.

 

Stać mnie na nowe buty, ale że mam jeszcze parę innych wydatków, dla tego najpierw rozglądam się za używanymi.

Trafiłem na taką ciekawą aukcje

http://allegro.pl/buty-daytona-trans-open-gtx-rozm-40-i2718129442.html

 

Czytałem o tych butach i ludzie je chwalą na forach,

martwi mnie jednak cena, bo wydaje sie dosyć niska w porównaniu do nowych butów które kosztują 1370 zł

np: http://allegro.pl/trans-open-gtx-buty-daytona-gore-tex-skarpetki-41-i2644724262.html

 

Co myślicie, warto je kupić czy to że cena jest niższa o ponad 1000 zł w stosunku do nowych to podejrzane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...