Skocz do zawartości

Honda CBR 600 F2 PC25 - problem z odpalaniem


Frolik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cena bardzo dobra. Zestawy z zębatkami JT są zazwyczaj trochę tańsze bo to nieco gorsza firma niż Sunstar ale też dają radę. Ja zmieniałem napęd na taki sam pod koniec 2009 roku i naciąg dalej jest na początku regulacji.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyram poważnie. Gdybym chciał oszczędzić na łańcuchu to nie pytałbym o DOBRĄ firmę. Po prostu zasłyszałęm od niektóych kolegów tutaj na forum, że na zimę części itd. jest taniej, a skoro chcę parę rzeczy wymienić, to pewnie te 200zł piechotą nie chodzi. Moje pytaniebyło głównie o to, czy cena łańcucha również spada wraz z końcem sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mości panowie mam mały problem. Jestem po wymianie tych świec. Po problemie z odpaleniem i sprawdzeniu napięcia na świecach - nie ma iskry. Wstawiłem stare świece,również to samo. Przed wymianą swięc i odłączeniu przednich lamp itd wszystko było ok, teraz jest problem. Na schemacie nie mogę znaleźć gdzie sa świece aby sprawdzić przewody. Czy te świec są podłączone jakoś szeregowo z lampą czy jak? Czy jaki może byc problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co oddawać? Podłączyłem lampy przednie i kierunkowskazy i iskra jest. Problem w tym, ze iskra jest TYLKO na starych świecach. Zadna z nowych świec nie daje iskry. Nie były wcześniej palone, więc nie było docierania ich. Świece to NGK CR9EH-9. W czym problem może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po problemie z odpaleniem i sprawdzeniu napięcia na świecach - nie ma iskry. Wstawiłem stare świece,również to samo.
Problem w tym, ze iskra jest TYLKO na starych świecach.

Sam sobie zaprzeczasz, jeśli po odłączeniu lamp gubi Ci iskrę to jest coś wyraźnie nie tak z instalacją. Druga sprawa to zastanawiam się po co odłączać w F2 lampy do wymiany świec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem generalny "remont". Sprawdzanie, czyszczenie posezonowe itp.

W skrócie. Była iskra na starych świecach. Nie było na nowych. Po odłączeniu przednich świateł wszystkich : nie ma iskry ani na starych ani na nowych świecach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze coś dziwnego. Podłąćzyłem przednie lampy. Po założeniu starych świech, nowych, wszelkiego kombinowania, zamieniania miejscami itp. Iskra była tylko na pierwszym i drugim, na trzecim i czwartym w żadnym przypadku już nie było iskry. Może trzeba odkręcić i zobaczyć połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze coś dziwnego. Podłąćzyłem przednie lampy. Po założeniu starych świech, nowych, wszelkiego kombinowania, zamieniania miejscami itp. Iskra była tylko na pierwszym i drugim, na trzecim i czwartym w żadnym przypadku już nie było iskry. Może trzeba odkręcić i zobaczyć połączenie.

 

Ty jakiś dziwny jesteś :banghead:

poczytaj dokładnie post #23 i postępuj zgodnie z jego treścią a będzie to z korzyścią dla tego motocykla

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...