Skocz do zawartości

Tor Poznań - Motopopołudnie 2012


marcinrednose
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jedne sa na motogenie . A wiecie gdzie znajde te z duzej patelni ?
a co do gruzow to było co nie miara z 80 motocykli max jak nie mniej . A gruzów z 10 spokojnie było jak nie więcej

Edytowane przez PaulNewadomke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zmieniłem zmieniłem z 3-4 sekundy urwałem dzięki temu , no i dlatego ze poszedłem jeszcze do A bo jak zobaczyłem suzuki varadero

w B to podziękowałem . Mam trochę większa przyczepność w zakrętach i na wyjściach . Jak pojechałem sobie na taki nasz placyk ćwiczebny to tył był okej . Niestety na torze gdy złapała temperature tylna znowu zrobiła się jak z drogi i się rozmazała . Następne gumy wezmę jakies bardziej torowe k2 zamiast k3 i postaram sie wpakować 200 z tyłu bo i tak nie mam już opon i pozatym swoje ważę 105 . Zrobie przystawki do regulacji setow , bo mam opory przed składaniem się bo co chwile haczę setem i ogarne tylne sprężynę w końcu i zmienie kiere na szersza bo przy moim wzroście jest to pewnie wskazane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul to Twoja tak strzelała przy dojezdzie do sławiniaka (wydech) ?

W B była masakra, dwie sesje przerwali poza tym dużo ludzi. W A było chyba dużo mniej i żałuję że tam się nie wbiłem no ale byłem pierwszy raz więc nie wiedziałem jak to funkcjonuje.

I w chyba A dużo więcej śmigaliście, tylko chyba pierwszą przerwali ?

 

koroviov a Ciebie to podziwiam. Zrobić tyle kilometrów i zrobić 16 laps, szacun.

Jeden gość na SV był bardzo szybki. :)

To chyba Ty, co ?

 

Ty chyba śmigasz między 1,55 a 2,0 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo moja moja hehhe :) Nie no ja do A teoretycznie nie powinien iść bo jeszcze jeżdżę za wolno . Tylko na przed ostatnim moto popo . Non stop wyprzedzanie po paru na okrążeniu . Bo w C kocioł straszny i przerzucając tych co jeździli wcześniej po torze do B mimo ze czasów nie ma . Koles był robi z 2.06 przy kasie mówi do niego ze B , ale on ze do C , pytanie ? jeździł pan juz wcześniej po torze no tak , no to do B . A teraz w A była jak dla mnie rewalka . Nawet nie mowie o tym ze było mało osób bo nawet nie o to mi chodzi żeby tor był pusty , tylko bardziej o to żeby moc normalnie jechać uwiesić się za kimś szybszym czy coś . Mam nadzieje ze nikogo specjalnie nie wkurwiałem zbyt wolnym tempem . Zresztą z moja waga to i 600 mnie robiły na prostej jak chciały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem w B. Ale nie byłem szybki. Przeciwnie. Pierwszą sesję pojechałem powoli na okrągło żeby się zapoznać z torem. W następnych rozgrzałem opony i zobaczyłem flagę. Takie życie. Jadę w piątek na popołudnie do Radomia. Tam się przynajmniej można wyjeździć. I tam jestem szybki ;)

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...