Skocz do zawartości

plecaczek warszawa


Basiak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Ząbkach dobry lodzik kosztuje tyle co kawa na lotnisku we Frankfurcie.

 

To tam te lampucery sa szczerbate, garbate i maja tyle lat co my obaj razem do kupy wzieci ? Jakos trudno mi to sobie wyobrazic aby za 3,5 € - Strach sie bac !icon_mrgreen.gif

 

crossy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Basia:) Cześć chłopaki ;)

 

Basia świetny temat założyłaś. Ja również robię właśnie prawko i z chęcią polatałabym z prędkością większą niż 50km/h. We dwie byłoby nam raźniej.

Jeśli mielibyście ochotę na miłe towarzystwo podczas np. weekendowego lansu na zegrzyńskiej plaży piszcie.

 

M.

Edytowane przez marcepan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Basia:) Cześć chłopaki ;)

 

Basia świetny temat założyłaś. Ja również robię właśnie prawko i z chęcią polatałabym z prędkością większą niż 50. We dwie byłoby nam raźniej. Więc co chłopcy: reflektujecie na kolejnego plecaczka.

 

M.

 

FOTY, Foty, Foty ! ! !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Basia:) Cześć chłopaki ;)

 

Basia świetny temat założyłaś. Ja również robię właśnie prawko i z chęcią polatałabym z prędkością większą niż 50. We dwie byłoby nam raźniej. Więc co chłopcy: reflektujecie na kolejnego plecaczka.

 

M.

Witam moja miła koleżanko, jak to się stało że nie miałem okazji przywitać Cię w odpowiednim dziale? Jak już towarzysz KS wspomniał,zdjęcia są nieodłącznym elementem tego forum, bez tego nie ma pełnej aktywacji konta a tym bardziej plecaczkowania. Jeżeli już pogodzisz się z tą sytuacją i dodasz zdjęcia nago, wtedy zostaniesz postawiona przed wyborem jednego z naszych rycerzy... Podpowiadam że jeśli chcesz jeździsz ponad 50, to staszek s będzie dobrym wyborem, reszta 50km/h nie przekracza, a połowa nie ma tak naprawdę motocykli tylko się przechwala. Ostrzegam że stachu ostro zdziera za wache bo lata na specjalnym wyścigowym 120 oktan które jest drogie. Pozostawiając Cię w tej jakże dogodnej sytuacji, życzę Ci trzeźwości umysłu, byś wybrała odpowiedniego forumowicza. Pozdrawiam i całuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalejecie z tą 50tką, rozumiem że Ty jednak też stanowisz ten wyjątek. Nie widziałam by jakiś motocyklista wokol mojego domku latał z taką prędkością, a skoro jesteś z Sącza pewnie nie raz Ci się to zdarzała;P :)

 

Na przywitalni zawitam wieczorkiem ;)

Edytowane przez marcepan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpuszczacie siostry tych facetów :banghead: Krzyknie taki jeden z drugim "fota" i łup, dostają.

Ech, gdzie te czasy jak kobiecie wypadało być nieco tajemniczą... :icon_rolleyes:

Edytowane przez molly

Realizacja marzeń w toku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpuszczacie siostry tych facetów :banghead: Krzyknie taki jeden z drugim "fota" i łup, dostają.

Ech, gdzie te czasy jak kobiecie wypadało być nieco tajemniczą... :icon_rolleyes:

 

w pełni podzielam Twoją wypowiedź...jak to mówi przysłowie na zawołanie... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...