Skocz do zawartości

BORKI 2012!! Spotkanie Forumowe - Wolę Borki od Majorki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yuby, to spotkanie z eseistą w ogóle się odbyło?

Nie kojarzę tego faktu...

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzka, prelekcja była zaraz po moim tańcu, do którego Kivi układał choreografię. Być może wtedy byłaś w saunie z Leftym.

 

tyle faktów naginających rzeczywistość w jednym zdaniu to jeszcze nie widziałem - dobry jesteś Yubasku

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o prezentację modern jazz`u, której dokonałeś w swojej szarej podomce podczas śniadania na stołówce we wczesnych godzinach porannych to moge Cię zapewnić, że ową widziałam i bardzo żałuję, że nie udało się tego udokumentować.

Lefty miał dopiero dojechać, ale pewnie "miość" go pochłonęła :icon_mrgreen:

 

Badger, na śniadaniu sobotnim byłeś?

Yuby nawet dupę pokazał w przypływie emocji :bigrazz:

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badger, na śniadaniu sobotnim byłeś?

Yuby nawet dupę pokazał w przypływie emocji :bigrazz:

 

1/4 zdjęć nie nadaje się do publikacji, bo na co czwartym byłoby widać dupe Yubego...

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Diabeł. Widać, że pierwszy raz na Borkach byłeś.

 

Gdyby Y. nie pokazał dupy chociaż raz to można byłoby żywić obawy, że dzieje się z nim coś niedobrego...

choć muszę przyznać, że w tych szczególnych warunach wykazał się prawdziwym bohaterstwem lub przekorą, bo kusił los :biggrin:

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opóźnieniem, gdyż dopiero dotarłam do domu ;) , dziękuję "starym" znajomym i nowo poznanym za czarujący weekend w Borkach :laugh:

ps. dołączam się do prośby o zdjęcia... chyba :rolleyes:

"... zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,ze ja jestem zielony w tańcu.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to lubisz zieleń hehehehe:P

"...Pi**dol dwulicowców, fałszywi koledzy

Cieszą ryj jak Cię widzą, po czym wbiją nóż w plecy

Poszukiwacze hecy, w głowach mają pusto

Patrząc na gó*no w kiblu, pewnie myślą, że to lustro..."

my-penis-and-i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba z roku na rok, jest coraz mniej ludzi. Jak się będziecie tak zachwycać to za rok będzie jeszcze mniej.

Ja byłem zachwycony, bo mogłem poznać twarze, które frapują mnie od kilku lat, poza tym przejechałem się na pierwszym prawdziwym motocyklu, ale nie wiem czy gdyby to był mój kolejny wyjazd wracałbym równie szczęśliwy.

Moglibyśmy pomyśleć o zorganizowaniu jakichś rozrywek przed następnym rokiem. Jak znowu trafi się taki deszczowy dzień to picie po kątach będzie nudne.

To nie są uwago do organizatorów. Poza Rybą takich nie było, a Ryba wywiązała się znakomicie. Chwała jej za to, że wzięła na siebie niewdzięczne zadanie ogarnięcia wszystkich, którym w ostatnim momencie coś wypadło. W ogóle szacunek, że coś robiła chociaż nie musiała.

Fajniej jednak by było, gdyby ktoś jeszcze włączył się w organizację. Kieruję to do siebie i całej reszty, a robię to w tym momencie, bo pewnie do przyszłego roku zapomnę i chciałbym, żeby ślad przetrwał w tym temacie, do odszukania.

 

Bartek - powinieneś dostać tygodniowego bana za swój powrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzka ma się teraz to ciałko, to jest co pokazywać.

 

 

Ale taniec prywatny z Wariatem chyba uwieczniłeś?

 

Jest cała sesja z waszego Gangam Style :D

 

A teraz konkrety. Kto był, a chce foty pisać na priv, bo szukanie każdego po nicku zajmie mi pół dnia. Fajnie by było gdybyście również sami między Sobą porozsyłali pw z linkiem do galerii.

 

Galeria prywatna, nikt obcy nie powinien tego zobaczyć, no chyba że ktoś mu to udostępni. W środku pełno zdjęć dowodowych, które mogą posłużyć jako dowód w orzekaniu o winie przy rozwodzie, tak więc początkowo proponuję oglądać bez współmałżonka, a dla bezpieczeństwa również bez dzieci.

 

Ode Mnie idzie do:

 

molly, yamahala, Grass, PaulaS, YUBY, Cosmoo, Pozytywnie Zakrecony Wariat, niwy, przemek96, Saul, barteck_street, ryba1001, Staszek_s, Dominik Szymański, volumax, Mag.Śl, marzka, Patrycjap,

 

Kto był, chce, a nie dostał - niech sie upomni u Mnie, lub u jednej z ww. osób.

 

:icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...