Skocz do zawartości

Zostałem DUCATISTI :)


gargamel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie klekotał jak stary złom, będzie się psuł co 10km, na pczyczepce będziesz go musiał wozić częściej niż to sobie wyobrażasz , ale... będzie zajebisty! Bo do Ducati :biggrin:

Gratulacje sprzęta! Też kiedyś kupie Ducata na 100%.

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki! Grunt że Tobie się podoba. Ja nigdy nie byłem fanem Ducati ale wiem że one mają w sobie coś. Wczoraj po mieście latałem jakimś Ducatem bo w pracy mamy takie cudo służące do jeżdżenia po hamburgery na obiad. Ja akurat leciałem po łożyska do sklepu. Jedzie fajnie, hamuje za dobrze, a dźwięki z silnika taki że odruchowo co chwila spoglądałem na kontrolkę oleju. No i ten dźwięk silnika, w sensie wydechu, trochę za bardzo było. We łbie mi huczało. A przyzwyczajony jestem do Harleyów na pustych rurach. To było Ducati Tysionc z dwoma literkami S na końcu.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki! Grunt że Tobie się podoba. Ja nigdy nie byłem fanem Ducati ale wiem że one mają w sobie coś. Wczoraj po mieście latałem jakimś Ducatem bo w pracy mamy takie cudo służące do jeżdżenia po hamburgery na obiad. Ja akurat leciałem po łożyska do sklepu. Jedzie fajnie, hamuje za dobrze, a dźwięki z silnika taki że odruchowo co chwila spoglądałem na kontrolkę oleju. No i ten dźwięk silnika, w sensie wydechu, trochę za bardzo było. We łbie mi huczało. A przyzwyczajony jestem do Harleyów na pustych rurach. To było Ducati Tysionc z dwoma literkami S na końcu.

Basu z pustej rury ni ma , a od niego boli łeb . Spalin tez więcej na jeden cykl bo więcej koni w garze . Dobrze zrobiony wydech będzie słyszalny z daleka , choc ogólnie nie głośny .

Gargamel , zdjęcie nie bangla więc nie mogę Ci pogratulować :P

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt bezawaryjny. Przeszedł próbę wytrzymałościową podczas powrotu z Bawarii. Cały czas w deszczu. Na Polskiej ziemi odpalił bez problemu.

...

Znaczy ta zaliczona próba, to fakt, że się nie rozpuścił na lawecie podczas deszczu? Nie wiedziałem, że oni już tak daleko w eco-tech poszli, iż motongi robią z prasowanego kartonu. :icon_razz: :icon_mrgreen:

Piękny sprzęt (choć szkoda, że tylko do pierwszego deszczu). ;) Graty!

Edytowane przez Bloodhound

Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć ci "spier...aj", w taki sposób, że czujesz narastające podniecenie przed zbliżającą się podróżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: Tylko się nie wykręcaj teraz że to zdrobnienie od gratulacje

Ależ skąd! Jak mogło Ci to w ogóle przejść przez myśl - ja wyznaję VTXizm przecie ... :laugh:

Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć ci "spier...aj", w taki sposób, że czujesz narastające podniecenie przed zbliżającą się podróżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem że to ten model z filmu... no jak on ma... co tych dwóch ucieka z więzienia i potem w daleszej części filmu wsiadają na czerwone Ducati :D Nie ważne, w każdym bądź razie motocykl fajny. Ogólnie mało spotykam takich sprzętów ale jak już moje oko dostrzegnie marke Ducati to minie troszke czasu zanim zdjemę wzrok z tej maszyny.

 

Szerokości :flesje:

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt piękny jest ale i tak współczuje :)) heh sprasznie mi się podoba duży Streetfighter - stylizacja najlepsza. Jednak zastanawia mnie skąd ta cena ? z bliska jak się przyjerzeć to wykończenia plasitków/przełączników to głebokie chiny - cena z kosmosu !!! to już wolę hanie cb1000r - sory za offtop:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...