Skocz do zawartości

amortyzator CBR 900 RR - wylany olej :(


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam Hondę fireblade 900RR i mam problem z amortyzatorem gazowym tylnim. Majsterkowałem przy nim, odkręciłem śrubę, żeby regulować sobie amortyzację, ale wraz z odkręcaniem pękł oring i cały olej wyleciał. I teraz pytanie, czy da się to samemu zrobić? Bo niby napełniłem olej, założyłem nowy oring ale motor dosłownie odbija mocno w góre, a na dziurach nie wspomne bo to aż niebezpieczne. I dodam jeszcze, że napełniając strzykawką z igłą coś jak by w tym gazowym zbiorniczku wybuchło i siknęło olejem, tak jak bym coś przebił. Proszę mi doradzić co mam robić, byłem w serwisie hondy i nie zajmują się zawieszeniem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorynka -> Komar jajcun ->WSK 125 x3 -> ETZ 150 -> ETZ 250 -> GS500 -> FZR600/SC33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam Hondę fireblade 900RR i mam problem z amortyzatorem gazowym tylnim. Majsterkowałem przy nim, odkręciłem śrubę, żeby regulować sobie amortyzację, ale wraz z odkręcaniem pękł oring i cały olej wyleciał. I teraz pytanie, czy da się to samemu zrobić? Bo niby napełniłem olej, założyłem nowy oring ale motor dosłownie odbija mocno w góre, a na dziurach nie wspomne bo to aż niebezpieczne. I dodam jeszcze, że napełniając strzykawką z igłą coś jak by w tym gazowym zbiorniczku wybuchło i siknęło olejem, tak jak bym coś przebił. Proszę mi doradzić co mam robić, byłem w serwisie hondy i nie zajmują się zawieszeniem ;(

Tak to jest jak się robi coś o czym nie ma się pojęcia. Teraz amor albo do regeneracji, albo szukaj nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego postu wynika, ze popsułeś komuś motocykl a teraz szukasz pomocy ?

W profilu napisałeś SUZUKI KATANA

Nie czytałeś Regulaminu - nie byłeś w powitalni

nie podajesz w jakim modelu CBR900RR - a jest ich kilka :biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego postu wynika, ze popsułeś komuś motocykl a teraz szukasz pomocy ?

W profilu napisałeś SUZUKI KATANA

Nie czytałeś Regulaminu - nie byłeś w powitalni

nie podajesz w jakim modelu CBR900RR - a jest ich kilka :biggrin:

 

Już zmieniłem dane MOTO, gdyż dawno temu posiadałem SUZUKI, teraz mam HONDĘ a dokładniej 98R czyli to

 

http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl&sa=N&biw=1366&bih=616&tbm=isch&tbnid=rlglclQNScyX6M:&imgrefurl=http://www.stresstips.com/live-your-life-at-200kph/&docid=GenwaQdTytElAM&imgurl=http://www.stresstips.com/wp-content/uploads/2008/09/fireblade900.jpg&w=500&h=333&ei=dqjQT47nBc3LsgbRouHRDQ&zoom=1

 

Czyli mówicie, że tylko kupić inny na allegro np?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...