Skocz do zawartości

Moto Gp - Sezon 2012


Romek.RR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby Vale razem ze swoim gigantycznym ego nie kłapał tyle o swojej zajebistości to miałby teraz łatwiej w rozmowach z Hondą czy Yamahą. Jak Stoner odejdzie na emeryturę i przestanie go wiązać zakaz konkurencji, to Valentino będzie mógł do niego zadzwonić i zapytać jak jeździć tym Ducati żeby zahaczyć o podium.

 

 

 

Nic nie olewa. Casey to fajter do samego końca, o czym jeszcze raz wspomniał w ostatnim wywiadzie, który wisi teraz na motogp.com

 

stoner-podium.jpg

 

Niezły cum shot, ma chłop zdrowie.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorenzo i tak będzie mu łoił tyłek :-)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę off top, ale coś Wam powiem. Ostatnio oglądałem SBK i SSP w Brnie i już prawie skończyłem Silverstone (tylko SBK nr 2 mi został) i mam w dupie co się będzie działo w tym MotoGP. Nic nie przebije ścigania w WSBK i innych seriach gdzie jeżdżą motocykle porównywalne. Runda w Silverstone (powiem więcej, sam wyścig SSP!) dostarcza więcej wrażeń i okazji do własnych analiz niż cały sezon w tym cyrku MotoGP. Jedyne czego mi brakuje, to ujęć on board, slow motion i pokazywania stopnia użycia hamulca i gazu u danego zawodnika. Te rzeczy są akurat zrobione w GP perfekcyjnie.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikor,widzisz...a kiedys wlasnie Ci to mowilem...ze cykl WSBK,WSS i STK to prawdziwe sciganie ;-)

Najfajniej zakonczyl Badovini ostatnio w Silverstone ;) Na tylku za metą.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BSB, o tak :) . Kiedyś spróbuję pooglądać kilka całych wyścigów z BSB. Tak samo chciałbym pooglądać trochę AMA z USA. A Tourist Trophy to mamy u nas, w Białej Podlaskiej :D .

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BSB, o tak :) . Kiedyś spróbuję pooglądać kilka całych wyścigów z BSB. Tak samo chciałbym pooglądać trochę AMA z USA. A Tourist Trophy to mamy u nas, w Białej Podlaskiej :D .

 

Mogę się mylić ale chyba Eurosport albo Eurosport 2 pokazuje BSB, ale jakoś tak w środku nocy. Ktos musiałby sprawdzić program telewizyjny bo ja nie posiadam.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że MotoGP jest coraz nudniejsze. W sumie to ja oglądam tylko dla Rossi'ego.

Nie ma się, co dziwić, że są nudniejsze jak Vale na każdym wyścigu jedzie na 8-9 pozycji, to realizator pokazuje go tylko po zakonczeniu lub kiedy zaliczy wywrotkę :D

 

 

Mogę się mylić ale chyba Eurosport albo Eurosport 2 pokazuje BSB, ale jakoś tak w środku nocy. Ktos musiałby sprawdzić program telewizyjny bo ja nie posiadam.

Niestety nie znalazłam takiego info, przynajmniej jesli chodzi o ten tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...